Nowe dekory Interprint


Po raz kolejny niemiecki producent zagości w Design Post w Kolonii – showroomie produktów wyposażenia wnętrz renomowanych marek, gdzie w wyjątkowym otoczeniu pokaże swoje najnowsze projekty.

Prezentacja firmy odbywać się będzie równolegle z targami interzum (5-8 maja), co powinno zachęcić gości do odwiedzenia i tego miejsca, zwłaszcza że będą czekały tam na nich wyjątkowe atrakcje.

Interprint corocznie zaprasza swoich partnerów na Interprint Furniture Days do centrali w Arnsbergu, gdzie mogą oni uczestniczyć w początkowych etapach projektowania dekorów. Tak było również podczas jesiennych warsztatów, na których szeroko omawiano sprawy dotyczące wytyczania nowych trendów i urzeczywistniania ich w procesie tworzenia produktów.

Furniture Days 2014 dały również początek nowemu mottu Interprint „Into Spaces", którego przekazem jest stwierdzenie, że na atmosferę w pomieszczeniu wpływa również wzornictwo dekorów. To właśnie rezultaty ostatniej edycji warsztatów zostaną zaprezentowane w Design Post w Kolonii. Interprint przygotował na tę okazję premierową wystawę „Six Pack 2015”, obejmującą sześć dekorów, które mają szansę osiągnąć sukces na skalę światową.

Pokazane zostaną dekory drewnopodobne, jak i kamienne o niezwykle realistycznym wyglądzie, wsparte odpowiednimi efektami haptycznymi. Firma zaprezentuje szeroką gamę efektów powierzchniowych, zarówno w melaminie, jak i na foliach finish. Odwiedzający mogą również oczekiwać nowych efektów optycznych na produktach z grupy dekorów fantazyjnych. Najmodniejsze jednobarwne i metaliczne dekory pokażą swoje bogactwo w połączeniach z naturalnym drewnem, a pracownicy działu rozwoju produktu wyjaśnią innowacje techniczne w zakresie efektów na powierzchniach oraz przybliżą nowe obszary zastosowania papieru dekoracyjnego.

 – Po raz kolejny będziemy się cieszyć magią tego zorientowanego na wzornictwo miejsca, mając jednocześnie zupełnie niezależną prezentację, która z pewnością będzie nowym i niezwykłym elementem dla zwiedzających – mówi Salvatore Figliuzzi, dyrektor marketingu i rozwoju dekorów.

Showroom w Design Post w Kolonii zlokalizowany jest nieopodal Centrum Wystawienniczego, tuż obok wschodniego wyjścia z Targów Koelnmesse w Kolonii. 

, ,