Nowe salony partnerskie Black Red White i metamorfozy istniejących ekspozycji


W listopadzie i grudniu sieć salonów partnerskich Black Red White powiększyła się o kolejne punkty sprzedaży. Na tym jednak nie koniec: wystawy mebli w istniejących sklepach zostały zmodernizowane i unowocześnione. Teraz odwiedzający salony partnerskie polskiego producenta mają do dyspozycji jeszcze ciekawszy asortyment i inspirujące pomysły na aranżację wnętrz.

Salon partnerski Black Red White w Plocku 1

W nowo otwartych salonach partnerskich Black Red White w Lubaniu, Łukowie, Nakle nad Notecią, Sanoku oraz Włocławku i Pawłowicach na Klientów czeka szeroki wybór mebli i dodatków do mieszkania. Osoby przygotowujące się do remontu lub urządzenia domu mogą szukać w sklepach nie tylko artykułów wyposażenia wnętrza, ale również przykładowych rozwiązań na ergonomiczną aranżację przestrzeni. Profesjonalna i pomocna obsługa pomoże dokonać trafnego wyboru odpowiednich mebli, a także zorganizować transport, wnoszenie zakupów i montaż. Bogata oferta i wysoki standard salonów zapewniają Klientom komfort robienia zakupów i dostarczają inspirujących pomysłów na urządzenie własnego M.

Salon partnerski Black Red White w Plocku 2

Dla wygody kupujących w wielu salonach partnerskich Black Red White zaszły daleko idące metamorfozy. Salony w Szczecinku, Głownie, Płocku, Proszowicach, Sieradzu i Wieruszowie oferują teraz jeszcze więcej najmodniejszych nowości polskiego producenta. Funkcjonalny podział na strefy pomoże teraz Klientom w Płońsku, Jaworze, Wołominie i Wyszkowie szybciej znaleźć meble, jakich potrzebują do urządzenia wymarzonego wnętrza. Osoby, które planują odświeżenie kuchni mogą zrobić to za pomocą profesjonalnych studiów kuchni, które znajdą teraz w sklepach w Kamiennej Górze, Szamotułach i Żyrardowie. Sklep w Wałczu oferuje Klientom asortyment poszerzony o galerię dodatków, a salon w Gdowie – dział z szafami z drzwiami przesuwanymi. Wszystko, czego potrzeba do kompleksowego wyposażenia wnętrza, dostępne jest dzięki zmodernizowanej sieci salonów partnerskich Black Red White.

Salon partnerski Black Red White w Plocku 3

Zupełnie nowe i odświeżone salony partnerskie Black Red White oferują jeszcze większy wybór mebli, dodatków i dekoracji do mieszkania o dowolnym charakterze. Więcej informacji na temat sklepów partnerskich Black Red White znaleźć można na stronie www.brw.com.pl.

Salon partnerski Black Red White w Sanoku

***********

Black Red White to polska marka – wiodący producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz na rynku rodzimym. Już od ponad 20 lat firma proponuje swoim Klientom wnętrza dające radość i polepszające jakość życia. W rozbudowanym portfolio jej produktów dostępne są meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane, stoły, krzesła i materace. Wyróżnia je funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz atrakcyjne i urozmaicone wzornictwo. Dopełnieniem bogatej oferty meblowej są dodatki – tekstylia, oświetlenie, dekoracje, dywany oraz akcesoria niezbędne w łazience, kuchni, garderobie i jadalni.

Grupę Black Red White tworzą 23 wyspecjalizowane spółki produkcyjne, handlowe i usługowe, w tym 11 podmiotów zagranicznych. Firma sprzedaje swoje produkty w 74 salonach firmowych oraz ponad 800 punktach partnerskich w całej Polsce. Asortyment marki Black Red White dostępny jest również w ponad 40 krajach świata, w tym na Ukrainie, Białorusi, Słowacji i Węgrzech, gdzie funkcjonują salony własne. Więcej informacji na stronie www.brw.com.pl.