Nowe studio kuchni w Opolu oraz metamorfoza salonów partnerskich w Olsztynie i Ostrołęce


Sierpień przyniósł kolejne zmiany w salonach partnerskich Black Red White. W Opolu powstało studio kuchni, natomiast w Olsztynie i Ostrołęce zmodernizowano dotychczasowe ekspozycje mebli. Nowe aranżacje z pewnością ułatwią Klientom znalezienie inspiracji do urządzenia funkcjonalnego i komfortowego mieszkania.

Studio kuchni Black Red White Opole

Studio mebli kuchennych Black Red White przy ul. Budowlanych 58 w Opolu powstało z myślą o osobach, które pragną kompleksowo wyposażyć wnętrze lub nadać mu nowy wyraz. Od końca lipca sklep oferuje kompleksowe usługi, począwszy od przygotowania projektu zabudowy przestrzeni, przez wykonanie pomiaru pomieszczenia, aż po montaż zamówionych mebli. W nowym opolskim studiu Klienci mogą dokonywać wyboru spośród trzech różnych linii mebli kuchennych Black Red White. Największe możliwości indywidualnej aranżacji wnętrza oferują kuchnie na wymiar Senso Kitchens. Ich praktyczne rozwiązania pomogą w ergonomicznym zagospodarowaniu pomieszczenia, a szeroki wybór wzorów i kolorów z pewnością zaspokoi wysokie wymagania Klientów. System kuchni Family Line prezentowany jest w dwóch wersjach: klasycznej i nowoczesnej. Modułowy charakter tej linii umożliwia zaaranżowanie kuchennej przestrzeni o dowolnym metrażu. Z kolei meble Junona Line – gotowe i niedrogie zestawy dla osób preferujących proste rozwiązania – najlepiej sprawdzą się w niewielkich wnętrzach.

Salon partnerski Black Red White Olsztyn

Również ekspozycje mebli Black Red White w salonach meblowych w Ostrołęce oraz Olsztynie przeszły gruntowną renowację. Na Klientów czekają tam zupełnie nowe odsłony przykładowych aranżacji pomieszczeń. Szeroka oferta meblowa zadowoli wielbicieli nowoczesnych form i zwolenników tradycyjnego wzornictwa.

Dla wygody Klientów w olsztyńskim salonie powstał osobny dział poświęcony kuchniom, w którym wyeksponowano kolekcje modułowe Family Line, komplety Junona Line oraz zestawy Nika. Osoby poszukujące nowych elementów wyposażenia wnętrza w atrakcyjnych cenach powinny odwiedzić dział wyprzedaży w salonie w Ostrołęce, gdzie od ręki dostępnych jest wiele przecenionych mebli i dekoracji.

Więcej informacji na temat nowych ekspozycji w salonach partnerskich Black Red White znaleźć można na stronie www.brw.com.pl.

***********

Black Red White to polska marka – wiodący producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz na rynku rodzimym. Już od ponad 20 lat firma proponuje swoim Klientom wnętrza dające radość i polepszające jakość życia. W rozbudowanym portfolio jej produktów dostępne są meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane, stoły, krzesła i materace. Wyróżnia je funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz atrakcyjne i urozmaicone wzornictwo. Dopełnieniem bogatej oferty meblowej są dodatki – tekstylia, oświetlenie, dekoracje, dywany oraz akcesoria niezbędne w łazience, kuchni, garderobie i jadalni.

Grupę Black Red White tworzą 23 wyspecjalizowane spółki produkcyjne, handlowe i usługowe, w tym 11 podmiotów zagranicznych. Firma sprzedaje swoje produkty w 74 salonach firmowych oraz ponad 800 punktach partnerskich w całej Polsce. Asortyment marki Black Red White dostępny jest również w ponad 40 krajach świata, w tym na Ukrainie, Białorusi, Słowacji i Węgrzech, gdzie funkcjonują salony własne. Więcej informacji na stronie www.brw.com.pl.