Home Dom Nowoczesna kolekcja Median z tkaniną akustyczną od Black Red White

Nowoczesna kolekcja Median z tkaniną akustyczną od Black Red White

Nowoczesna kolekcja Median z tkaniną akustyczną od Black Red White

Miejsce spotkań z rodziną i gośćmi oraz relaksu po ciężkim dniu musi zapewniać domownikom komfort i wygodę, a jednocześnie być reprezentatywne i eleganckie. Wszystkie te potrzeby zostaną spełnione dzięki nowoczesnej kolekcji Median od Black Red White, która wprowadza do wnętrza funkcjonalność i nowoczesność.

Nowoczesna kolekcja Median z tkaniną akustyczną od Black Red White

System Median został stworzony z myślą o pokoju dziennym w stylu modern. Oryginalne połączenie połyskującej bieli lub dekoru w naturalnej kolorystyce dąb barique z tkaniną akustyczną w odcieniu grafitowym to ciekawa propozycja dla osób poszukujących nowoczesnych rozwiązań wnętrzarskich. Wyróżnikiem kolekcji jest tkanina na frontach modułów, która przepuszcza dźwięk płynący z głośników ukrytych wewnątrz praktycznych mebli.

Kolekcja Median wyposażona jest w przemyślane rozwiązania ułatwiające codzienne użytkowanie, jak prowadnice i zawiasy z cichym domykiem. Na atmosferę salonu wpływa również jego oświetlenie. Delikatne ledowe światło umieszczone w standardzie mebli Median dodaje nowoczesnemu wnętrzu ciepła i tworzy przyjemną atmosferę.

Nowoczesna kolekcja Median z tkaniną akustyczną od Black Red White 4Na system modułowy Median składa się 14 elementów, w tym szafki RTV. Bryły dostępne są w 2 wersjach kolorystycznych (korpus/front): dąb barique/dąb barique, antracyt oraz biały połysk, biały/biały wysoki połysk, antracyt z podstawką w kolorze szary wolfram.

Więcej nowości od Black Red White można znaleźć w nowym www.brw.com.pl.

***********

Black Red White to polska marka – wiodący producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz na rynku rodzimym. Już od ponad 20 lat firma proponuje swoim Klientom wnętrza dające radość i polepszające jakość życia. W rozbudowanym portfolio jej produktów dostępne są meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane, stoły, krzesła i materace. Wyróżnia je funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz atrakcyjne i urozmaicone wzornictwo. Dopełnieniem bogatej oferty meblowej są dodatki – tekstylia, oświetlenie, dekoracje, dywany oraz akcesoria niezbędne w łazience, kuchni, garderobie i jadalni.

Grupę Black Red White tworzą 22 wyspecjalizowane spółki produkcyjne, handlowe i usługowe, w tym 11 podmiotów zagranicznych. Firma sprzedaje swoje produkty w 74 salonach firmowych oraz ponad 800 punktach partnerskich w całej Polsce. Asortyment marki Black Red White dostępny jest również w ponad 40 krajach świata, w tym na Ukrainie, Białorusi, Słowacji i Węgrzech, gdzie funkcjonują salony własne. Więcej informacji na stronie www.brw.com.pl.