Home Dom Nowy Jastrych Szybkowiążący UZIN SC 968 za złotówkę

Nowy Jastrych Szybkowiążący UZIN SC 968 za złotówkę

Nowy Jastrych Szybkowiążący UZIN SC 968  za złotówkę

Wchodzący na rynek Szybkosprawny jastrych gotowy UZIN SC 968, wyspecjalizowana mieszanka spoiw hydraulicznych i kruszyw o normalnym czasie wiązania i przyspieszonym czasie schnięcia, będzie w okresie od 16 do 30 czerwca dostępny za złotówkę, dla tych którzy zakupią pełną paletę masy szpachlowej lub naprawczej marki UZIN.

Nadchodzący okres wakacyjny to czas intensywnych prac remontowych. W związku z tym firma UZIN przygotowała specjalną promocję dla klientów. Dzięki niej, będą oni mieli okazję za symboliczną złotówkę poznać nowy produkt z portfela jastrychów marki UZIN.

Szybkosprawny jastrych gotowy UZIN SC 968 idealnie nadaje się do szybkich napraw podłoża  oraz do wykonywania jastrychów cementowych w układzie zespolonym w warstwach o grubości ≥ 2 cm i jastrychów pływających o grubości ≥ 4 cm. Produkt przeznaczony do stosowania wewnątrz pomieszczeń. Charakteryzuje się doskonałą przewodnością cieplną. Szybko uzyskuje gotowość do układania posadzek. Jest wodo- i mrozoodporny. Dzięki zastosowanej technologii kompensuje skurcz, zachowuje stabilność wymiarową oraz charakteryzuje się szybkim spadkiem wilgotności.

Akcja promocyjna dotyczy klientów mających swoją siedzibę na terenie Polski.

Każdy klient, który w dniach 16-30 czerwca zakupi pełną paletę masy szpachlowej i/lub naprawczej, otrzymuje jeden worek jastrychu SC 968 w cenie 1 zł netto za opakowanie.

                                 

Regulamin promocji dostępny na stronie producenta: Regulamin

 UZIN SC 986 – zastosowanie:

 

 

  • napraw i renowacji podłoża
  • wykonywanie jastrychów zespolonych o grubości ≥2,0 cm
  • wykonywanie jastrychów na warstwie oddzielającej, pływających o grubości ≥4,0 cm
  • wykonywanie jastrychów na warstwie wytłumiającej lub izolacji cieplnej
  • wykonywanie jastrychów z ogrzewaniem podłogowym
  • w pomieszczeniach mieszkalnych i przemysłowych

 

 

 

 

Informacje o firmie:

Koncern UZIN Utz AG istnieje na rynku od 1911 roku. Z niewielkiej rodzinnej firmy przekształcił się grupę, która  notowana jest na giełdzie we Frankfurcie, a w jej skład wchodzi wiele marek. Na polskim rynku funkcjonują: UZIN –  sprawdzony producent chemii do montażu i eksploatacji podłóg, który posiada w swojej ofercie kleje i materiały do wykonywania podłoży gwarantujące bezpieczeństwo realizacji. Marką Pallmann sygnowane są najwyższej jakości lakiery i oleje do zabezpieczania podłóg drewnianych. Narzędzia i maszyny dla instalatorów podłóg sprzedawane opracowywane i produkowane są pod marką WOLFF. Produkty marki RZ to środki do profesjonalnego czyszczenia, pielęgnacji i zabezpieczania wszystkich rodzajów podłóg. Najnowszą inwestycją koncernu jest marka Arturo Flooring, która oferuje designerskie posadzki żywiczne. Sprawdzają się one doskonale zarówno w przestrzeni użytkowej, jak i we wnętrzach prywatnych. Bezpieczeństwo użytkowników, ochrona środowiska, wysoka jakość produktów oraz kompetencja pracowników stały się fundamentami, na których wyrósł sukces grupy UZIN.