Home Dom Nowy katalog mebli tapicerowanych Black Red White już dostępny

Nowy katalog mebli tapicerowanych Black Red White już dostępny

Nowy katalog mebli tapicerowanych Black Red White już dostępny

Najlepsze trendy na 2015 rok, szeroki wybór oferty oraz inspirująca forma – to wszystko znajdziesz w  Black Red White. Teraz bogaty asortyment mebli wypoczynkowych wiodącego polskiego producenta i dystrybutora przedstawiony jest w zupełnie odmienionej i rozbudowanej postaci.

Jeśli marzysz o wygodnym narożniku lub komfortowym zestawie wypoczynkowym do salonu, obszerny wybór możliwości znajdziesz w nowym katalogu Black Red White. Przejrzysty i intuicyjny układ treści pozwoli na szybkie i proste zorientowanie się w najmodniejszych trendach na rok 2015, a wiele niepowtarzalnych aranżacji będzie inspiracją do urządzenia wymarzonego wnętrza.

Katalog mebli wypoczynkowych 2015 Black Red White

Na ponad 180 stronach katalogu zaprezentowano wiele wariantów mebli tapicerowanych, o zróżnicowanych wymiarach i funkcjach. Pełnym kolekcjom i zestawom towarzyszą także sofy, wersalki, fotele i narożniki.Bogato ilustrowany katalog dostarcza wnętrzarskich inspiracji, zarówno w nowoczesnej, jak i klasycznej stylistyce. Szeroka paleta barw, wzorów i kształtów mebli pozwoli dokonać trafnego wyboru zestawu najlepiej komponującego się z charakterem wnętrza i odpowiadającego potrzebom domowników.

Aby Twoja codzienność stała się przyjemniejsza, inspiracji koniecznie poszukaj w najnowszym katalogu Black Red White. Katalog dostępny jest w salonach oraz online. Już teraz możesz go obejrzeć na stronie www.brw.com.pl.

***********

Black Red White to polska marka – wiodący producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz na rynku rodzimym. Już od ponad 20 lat firma proponuje swoim Klientom wnętrza dające radość i polepszające jakość życia. W rozbudowanym portfolio jej produktów dostępne są meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane, stoły, krzesła i materace. Wyróżnia je funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz atrakcyjne i urozmaicone wzornictwo. Dopełnieniem bogatej oferty meblowej są dodatki – tekstylia, oświetlenie, dekoracje, dywany oraz akcesoria niezbędne w łazience, kuchni, garderobie i jadalni.

Grupę Black Red White tworzą 23 wyspecjalizowane spółki produkcyjne, handlowe i usługowe, w tym 11 podmiotów zagranicznych. Firma sprzedaje swoje produkty w 74 salonach firmowych oraz ponad 800 punktach partnerskich w całej Polsce. Asortyment marki Black Red White dostępny jest również w ponad 40 krajach świata, w tym na Ukrainie, Białorusi, Słowacji i Węgrzech, gdzie funkcjonują salony własne. Więcej informacji na stronie www.brw.com.pl.