Nowy katalog mebli tapicerowanych Black Red White już dostępny


Najlepsze trendy na 2015 rok, szeroki wybór oferty oraz inspirująca forma – to wszystko znajdziesz w  nowym katalogu mebli tapicerowanych Black Red White. Teraz bogaty asortyment mebli wypoczynkowych wiodącego polskiego producenta i dystrybutora przedstawiony jest w zupełnie odmienionej i rozbudowanej postaci.

Jeśli marzysz o wygodnym narożniku lub komfortowym zestawie wypoczynkowym do salonu, obszerny wybór możliwości znajdziesz w nowym katalogu Black Red White. Przejrzysty i intuicyjny układ treści pozwoli na szybkie i proste zorientowanie się w najmodniejszych trendach na rok 2015, a wiele niepowtarzalnych aranżacji będzie inspiracją do urządzenia wymarzonego wnętrza.

Katalog mebli wypoczynkowych 2015 Black Red White

Na ponad 180 stronach katalogu zaprezentowano wiele wariantów mebli tapicerowanych, o zróżnicowanych wymiarach i funkcjach. Pełnym kolekcjom i zestawom towarzyszą także sofy, wersalki, fotele i narożniki.

Bogato ilustrowany katalog dostarcza wnętrzarskich inspiracji, zarówno w nowoczesnej, jak i klasycznej stylistyce. Szeroka paleta barw, wzorów i kształtów mebli pozwoli dokonać trafnego wyboru zestawu najlepiej komponującego się z charakterem wnętrza i odpowiadającego potrzebom domowników.

Aby Twoja codzienność stała się przyjemniejsza, inspiracji koniecznie poszukaj w najnowszym katalogu Black Red White. Katalog dostępny jest w salonach oraz online. Już teraz możesz go obejrzeć na stronie www.brw.com.pl.

***********

Black Red White to polska marka – wiodący producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz na rynku rodzimym. Już od ponad 20 lat firma proponuje swoim Klientom wnętrza dające radość i polepszające jakość życia. W rozbudowanym portfolio jej produktów dostępne są meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane, stoły, krzesła i materace. Wyróżnia je funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz atrakcyjne i urozmaicone wzornictwo. Dopełnieniem bogatej oferty meblowej są dodatki – tekstylia, oświetlenie, dekoracje, dywany oraz akcesoria niezbędne w łazience, kuchni, garderobie i jadalni.

Grupę Black Red White tworzą 23 wyspecjalizowane spółki produkcyjne, handlowe i usługowe, w tym 11 podmiotów zagranicznych. Firma sprzedaje swoje produkty w 74 salonach firmowych oraz ponad 800 punktach partnerskich w całej Polsce. Asortyment marki Black Red White dostępny jest również w ponad 40 krajach świata, w tym na Ukrainie, Białorusi, Słowacji i Węgrzech, gdzie funkcjonują salony własne. Więcej informacji na stronie www.brw.com.pl.