Nowy katalog mebli tapicerowanych Black Red White


Trudno wyobrazić sobie salon bez wygodnej sofy, komfortowego zestawu wypoczynkowego czy narożnika. Funkcjonalne meble tapicerowane doskonale sprawdzą się też w innych domowych pomieszczeniach, jak jadalnia czy sypialnia. Dzięki nowemu katalogowi mebli tapicerowanych Family Line 2015/2016 od Black Red White z łatwością można wybrać najlepszą opcję do własnego mieszkania!

Katalog Black Red White meble tapicerowane Family Line    

Propozycje na komfortowy relaks w domowym zaciszu od Black Red White powstają w oparciu o aktualne trendy i znajomość potrzeb przyszłych użytkowników. W najnowszym katalogu znaleźć można różnorodne wersalki, sofy młodzieżowe i 3-osobowe, a także narożniki, zestawy wypoczynkowe i łóżka tapicerowane. Bogactwo stylów, kolorów i funkcji pozwoli wygodnie urządzić każdą domową przestrzeń.

Łóżko tapicerowane Kate Black Red White  Naroznik Willy Black Red White  Narożnik Marina Black Red White

Nowoczesne wersalki Black Red White to meble zaprojektowane z myślą o niewielkich przestrzeniach, wyposażone w funkcję spania i pojemniki na pościel. Doskonale sprawdzą się w salonie, pokoju gościnnym czy pokoiku dziecka. Młodzieżowe sofy to uniwersalne rozwiązanie na wygodny sen dla malucha i nastolatka, natomiast bogata oferta sof 3-osobowych uprzyjemni popołudniowy wypoczynek. Decydując się na narożnik, można łatwo zaoszczędzić przestrzeń, rezygnując z szeregu innych mebli. Jeśli jednak posiadamy większą przestrzeń do aranżacji, możemy wybierać spośród wielu komfortowych zestawów wypoczynkowych. W katalogu Black Red White znaleźć można również szereg tapicerowanych łóżek, które samym wyglądem zachęcają do odpoczynku.

Sofa Bunio Black Red White  Narożnik Olimp Black Red White

Black Red White tworzy meble tapicerowane z myślą o wygodzie użytkowników. Różnorodne wzornictwo, szeroka gama tkanin i kolorów, a także nowoczesne udogodnienia i funkcjonalności to wyróżniki mebli tapicerowanych Black Red White.

Zestaw wypoczynkowy Diana Black Red White  Narożnik Possi Black Red White  Sofa Garry Black Red White

Więcej inspiracji i adresy salonów można znaleźć na stronie www.brw.com.pl.

***********

Black Red White to polska marka – wiodący producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz na rynku rodzimym. Już od ponad 20 lat firma proponuje swoim Klientom wnętrza dające radość i polepszające jakość życia. W rozbudowanym portfolio jej produktów dostępne są meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane, stoły, krzesła i materace. Wyróżnia je funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz atrakcyjne i urozmaicone wzornictwo. Dopełnieniem bogatej oferty meblowej są dodatki – tekstylia, oświetlenie, dekoracje, dywany oraz akcesoria niezbędne w łazience, kuchni, garderobie i jadalni.

Grupę Black Red White tworzą 22 wyspecjalizowane spółki produkcyjne, handlowe i usługowe, w tym 11 podmiotów zagranicznych. Firma sprzedaje swoje produkty w 74 salonach firmowych oraz ponad 800 punktach partnerskich w całej Polsce. Asortyment marki Black Red White dostępny jest również w ponad 40 krajach świata, w tym na Ukrainie, Białorusi, Słowacji i Węgrzech, gdzie funkcjonują salony własne. Więcej informacji na stronie www.brw.com.pl.