Okazje od deweloperów na Targach


Targi to wyjątkowa okazja zarówno dla klientów, jak i deweloperów. Klienci, poszukujący mieszkania lub domu, mogą liczyć na specjalne ceny, znaczne upusty i oferty promocyjne, a deweloperzy mają możliwość, aby w pełni zaprezentować swoją ofertę sprzedażową i nawiązać bezpośrednią relację z zainteresowanymi zakupem. Już w dniach 7-8 marca we Wrocławiu odbędą się Targi Mieszkań i Domów, organizowane przez Nowy Adres.

 

Targi to również okazja, aby poznać opinie ekspertów, perspektywy rozwoju branży i warunki finansowania nieruchomości. Jak mówi Piotr Wiak, Wiceprezes Zarządu ds. handlowych firmy Rafin: Staramy się systematycznie być obecni na targach. Zdajemy sobie bowiem sprawę, że klienci preferują tę formę prezentacji ofert, kiedy to w jednym miejscu mogą dokonać ich przeglądu i oceny. Na najbliższych targach prezentować będziemy zarówno nasze gotowe inwestycje: osiedle Złota Podkowa na Krzykach, Dobre Osiedle na Zakrzowie czy 12 Miesięcy, ale również w trakcie realizacji, jak i naszą wyjątkową Kępę Mieszczańską – prestiżowe osiedle w centrum Wrocławia.

 

I dodaje: „Oczywiście, nie zapominamy o specjalnej ofercie. Na tę edycję targów dla klientów przygotowaliśmy promocję – cztery miejsca postojowe gratis dla 4 pierwszych osób, które zakupią mieszkanie w ciągu dwóch tygodni od weekendowych targów”.

 

Targi Mieszkań i Domów organizowane są systematycznie w największych miastach w Polsce m.in. we Wrocławiu, Warszawie, Poznaniu, Krakowie. Oprócz deweloperów swoją ofertę prezentują również banki, doradcy finansowi oraz pośrednicy w obrocie nieruchomościami. We Wrocławiu można je odwiedzić w dniach 7-8 marca, między godziną 10-17, w Hali Stulecia.

 

Targi Rafin