Parkowe Maślice – mieszkania z natury komfortowe


Mapa Wrocławia wzbogaci się niedługo o kolejne nowoczesne osiedle. Parkowe Maślice powstają w południowo-zachodniej części miasta, w bliskim sąsiedztwie Parku Maślickiego. W tym nowoczesnym kompleksie mieszkalnym znajdzie się ponad 60 przestronnych mieszkań o różnym metrażu: od 60m2 do 105 m2.

– Idealne  miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny – taka myśl przyświecała twórcom przy projekcie osiedla. Parkowe Maślice łączą zalety przedmieść: zieleń, ciszę i spokój, z urokami życia w dużej metropolii. Dzięki doskonałej lokalizacji i komunikacji miejskiej w kilkanaście minut możemy dotrzeć do każdej części Wrocławia.

Wszystkie mieszkania łączą niebanalne rozwiązania architektoniczne, opierające się na wykorzystaniu przestrzeni i światła. Lokale znajdujące się na piętrach mają obszerne tarasy, a na parterze – ogrody. Część mieszkań zaopatrzona jest w klimatyzację. W części wspólnej na uwagę zasługują przestronne korytarze, duże windy oraz wykorzystanie naturalnego światła słonecznego dzięki świetlikom. Na zmotoryzowanych mieszkańców Parkowych Maślic czekają miejsca parkingowe, spośród których znaczna część znajduje się w garażu podziemnym.

Cechą, która sprawia, że Parkowe Maślice są osiedlem innym niż wszystkie, jest wykorzystanie nowoczesnych technologii i najwyższej klasy ekologicznych materiałów, co znacznie obniża koszty eksploatacyjne. Przykładowo, rachunki za energię elektryczną będą o połowę mniejsze niż ma to miejsce w przypadku innych osiedli.

Wszystkie budynki w Parkowych Maślicach są energooszczędne dzięki zastosowaniu m.in. pianki poliuretanowej i łączników termoizolacyjnych, które zapobiegają stratom energii oraz logotermy – węzła cieplnego, dzięki któremu mieszkańcy płacą tylko za ciepło wykorzystywane na własny użytek. Pianka poliuretanowa zmniejsza uniemożliwia przedostawanie się do budynku kurzu i pyłków, co gwarantuje dom wolny od zanieczyszczeń oraz wzmacnia konstrukcję budynku.

Materiały wykorzystywane przy budowie Parkowych Maślic cechuje też doskonała izolacja akustyczna, co umożliwia cieszenie się spokojem i ciszą mimo współdzielenia budynku z sąsiadami. Zawierają też dodatkowy czynnik ekologiczny – powstają w procesie recyklingu, przy zastosowaniu przyjaznych środowisku technologii.

Za realizację projektu odpowiada FSP sp. z o.o. – pochodzący z  Legnicy developer z wieloletnim doświadczeniem inwestycyjnym, mający w swoim portfolio projekty wysokim prestiżu i standardzie, m.in. doskonale przyjęte „Lofty Parkowe”  – apartamenty mieszkalne oraz osiedle „ Apartamenty Tarninów” w Legnicy.

 

www.parkowemaslice.pl

www.facebook.com/ParkoweMaslice

www.twitter.com/ParkoweMaslice