Pięknie dla wnętrza, wygodnie dla rodziny. Nowy katalog stołów, krzeseł i stolików Black Red White


Czas spędzany w estetycznym otoczeniu jest zdecydowanie bardziej fascynujący! Ciekawe pomysły, jak urządzić piękne i funkcjonalne miejsce rodzinnych spotkań znajdziesz w nowym katalogu Krzesła, stoły, stoliki Black Red White 2014/15. Katalog jest już dostępny w salonach i na stronie www.brw.com.pl.

 

Najnowszy katalog Black Red White Krzesła, stoły i stoliki zainspiruje do stworzenia wyjątkowego miejsca do korzystania na co dzień i podczas okazjonalnych przyjęć. Wśród propozycji polskiego producenta znaleźć można modernistyczne meble z nowych kolekcji Fini oraz Antwerpen czy minimalistyczne krzesła i stoły z systemów Rosti i Rabesca. Dla osób poszukujących wyposażenia wnętrza o tradycyjnym wyrazie przygotowano kolekcje takie jak Orland, Loren czy Bawaria. Dzięki ich wyrazistemu charakterowi, jadalnia lub salon zyska zupełnie nowy wyraz.

Aby wnętrze stało się jeszcze bardziej przyjazne i wygodne, warto wyposażyć je w stolik lub ławę. Podręczny mebel, na którym można postawić filiżanki kawy lub rozłożyć grę planszową doskonale sprawdzi się w każdym mieszkaniu.

Po nowy katalog warto również sięgnąć za sprawą nowych, niższych cen. Wiele atrakcyjnych stołów, stolików i krzeseł można teraz kupić znacznie taniej niż dotychczas.

Jeśli poszukujesz praktycznych i modnych krzeseł, stołów i stolików do salonu czy jadalni, inspiracji koniecznie poszukaj w najnowszym katalogu Black Red White. Katalog dostępny jest w salonach, możesz go również obejrzeć już teraz na stronie www.brw.com.pl.

***********

Black Red White to polska marka – wiodący producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz na rynku rodzimym. Już od ponad 20 lat firma proponuje swoim Klientom wnętrza dające radość i polepszające jakość życia. W rozbudowanym portfolio jej produktów dostępne są meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane, stoły, krzesła i materace. Wyróżnia je funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz atrakcyjne i urozmaicone wzornictwo. Dopełnieniem bogatej oferty meblowej są dodatki – tekstylia, oświetlenie, dekoracje, dywany oraz akcesoria niezbędne w łazience, kuchni, garderobie i jadalni.

Grupę Black Red White tworzą 23 wyspecjalizowane spółki produkcyjne, handlowe i usługowe, w tym 11 podmiotów zagranicznych. Firma sprzedaje swoje produkty w 74 salonach firmowych oraz ponad 800 punktach partnerskich w całej Polsce. Asortyment marki Black Red White dostępny jest również w ponad 40 krajach świata, w tym na Ukrainie, Białorusi, Słowacji i Węgrzech, gdzie funkcjonują salony własne. Więcej informacji na stronie www.brw.com.pl.