Home Dom Praktyczne akcesoria, które pomogą Ci przy wypiekach

Praktyczne akcesoria, które pomogą Ci przy wypiekach

Praktyczne akcesoria, które pomogą Ci przy wypiekach

Kiedy przygotowujesz się do pieczenia ciasta na specjalne okazje, każdy szczegół jest ważny. Jeśli zaopatrzysz się w odpowiednie „narzędzia pracy”, możesz skrócić czas spędzony w kuchni nawet o połowę! W dobrze zorganizowanym wnętrzu nawet początkująca pani domu poczuje się jak zawodowy cukiernik. Zobacz, jak łatwo przygotować domowe wypieki z akcesoriami od  Black Red White.

Mata-stolnica

Mata silikonowa_Black Red White

Ten wyjątkowy produkt z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom innowacyjnych rozwiązań – może służyć jednocześnie jako mata do przygotowywania i pieczenia ciasta. Silikonowe tworzywo doskonale przylega do stołu, nie wiąże przykrych zapachów i z łatwością poddaje się procesowi czyszczenia, również w zmywarce. Na obrzeżach maty znajduje się centymetrowa miarka, która ułatwi rozwałkowanie ciasta do konkretnych wymiarów. Dzięki swojej elastyczności mata jest bardzo wygodna w przechowywaniu – możesz ją zwinąć i położyć w dowolnie wybranym miejscu, nawet w niezbyt pakownej szufladzie. Z takim przyrządem pieczenie pysznych ciast nabierze nowego wymiaru!

Sprytne przyrządy

Wałek składany_Black Red White

Małe akcesoria potrafią zdziałać w kuchni wielkie rzeczy. Zadbaj o to, by znalazły miejsce także w Twoim domu. Jeśli dokładne odmierzanie odpowiednich proporcji jest dla Ciebie uciążliwe, postaw na specjalne silikonowy wałek. Ten lekki i bardzo poręczny kuchenny gadżet znacznie ułatwi kuchenną krzątaninę. Dzięki temu, że wykonany jest z silikonu, nie musisz oprószać go mąką, ponieważ ciasto nie będzie do niego przywierać.

Kreatywne foremkiWykrawaczki_Black Red White

Jeśli tym razem nie masz ochoty na mazurka, możesz upiec pyszne ciasteczka i przegryzać je zawsze, kiedy będziesz mieć na to ochotę. Receptury takich wypieków nie są skomplikowane, a o ich piękny wygląd zadbają pomysłowe foremki i wykrawaczki. Komplet czterech forma z powłoką zapobiegającą przywieraniu ciasta pozwoli jednocześnie upiec aż 6 pysznych babeczek.

Dobra forma

Tortownica_Black Red White

Nawet najwyższej klasy cukiernik nie jest w stanie upiec ciasta bez odpowiedniej formy, która nada mu ostateczny kształt. Kwadratowa, wykonana z grubej blachy forma do ciasta w całości wykonana z silikonu. Jeśli poznasz to tworzywo, to przekonasz się, że wykonane z niego przyrządy doskonale sprawdzają się w kuchni – forma jest odporna na deformację i bardzo lekka, a dodatkowo z powodzeniem możesz włożyć ją do zmywarki.

Pełną ofertę praktycznych akcesoriów przydatnych przy wypiekach znaleźć można na stronie http://www.dekoracje.brw.com.pl/ oraz w salonach.

***********

Black Red White to polska marka – wiodący producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz na rynku rodzimym. Już od ponad 20 lat firma proponuje swoim Klientom wnętrza dające radość i polepszające jakość życia. W rozbudowanym portfolio jej produktów dostępne są meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane, stoły, krzesła i materace. Wyróżnia je funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz atrakcyjne i urozmaicone wzornictwo. Dopełnieniem bogatej oferty meblowej są dodatki – tekstylia, oświetlenie, dekoracje, dywany oraz akcesoria niezbędne w łazience, kuchni, garderobie i jadalni.

Grupę Black Red White tworzą 22 wyspecjalizowane spółki produkcyjne, handlowe i usługowe, w tym 11 podmiotów zagranicznych. Firma sprzedaje swoje produkty w 74 salonach firmowych oraz ponad 800 punktach partnerskich w całej Polsce. Asortyment marki Black Red White dostępny jest również w ponad 40 krajach świata, w tym na Ukrainie, Białorusi, Słowacji i Węgrzech, gdzie funkcjonują salony własne. Więcej informacji na stronie www.brw.com.pl