Home Dom Premiera nowego katalogu Black Red White

Premiera nowego katalogu Black Red White

Premiera nowego katalogu Black Red White

Inspirujące aranżacje, gotowe układy, a także zupełnie nowe kolekcje – teraz wszystkie elementy znaleźć można w jednym miejscu – nowym Katalogu 2015 Black Red White. Katalog rozpoczyna hasło: „Moja Planeta. Dom.” i to właśnie nim kierowano się przygotowując najnowszą publikację.

Dom to przede wszystkim miejsce relaksu, pozwalające na ucieczkę od codzienności. Odpowiednio urządzony staje się nieodzownym elementem życia. Najnowszy Katalog 2015 Black Red White został dopasowany do potrzeb współczesnych Klientów, którzy niezwykle cenią sobie momenty spędzone w zaciszu własnej przestrzeni. Polacy poszukują nie tylko mebli, ale także wizji własnego, pełnego ciepła i emocji domu, dlatego propozycje Black Red White pełne są podpowiedzi i porad, na co zwrócić uwagę podczas urządzania i wyboru asortymentu.

Premiera nowego katalogu Black Red White

Najnowszy katalog został podzielony na konkretne działy, które zdecydowanie ułatwiają odnalezienie odpowiednich treści. Poza standardowymi zakładkami, dedykowanymi poszczególnym pomieszczeniom, znajdują się w nim również rozdziały poświęcone dobrym cenom, a także oświetleniu oraz dodatkom. Zaprezentowane zostały wszystkie dostępne kolekcje, uzupełnione o wiele firmowych nowości, wśród których wymienić możemy meble Possi, Moden, Anticca czy Porto. Ponadto znaleźć w nim można propozycje aranżacji prywatnego miejsca pracy, garderoby i przedpokoju.Jeśli marzysz o harmonijnym oraz estetycznym wnętrzu, koniecznie skorzystaj z propozycji zawartych w Katalogu. W niezwykle pomocny oraz szybki sposób pozwolą one na dopasowanie układu całego mieszkania do konkretnych preferencji.

Katalog 2015 Black Red White można www.brw.com.pl.

***********

Black Red White to polska marka – wiodący producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz na rynku rodzimym. Już od ponad 20 lat firma proponuje swoim Klientom wnętrza dające radość i polepszające jakość życia. W rozbudowanym portfolio jej produktów dostępne są meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane, stoły, krzesła i materace. Wyróżnia je funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz atrakcyjne i urozmaicone wzornictwo. Dopełnieniem bogatej oferty meblowej są dodatki – tekstylia, oświetlenie, dekoracje, dywany oraz akcesoria niezbędne w łazience, kuchni, garderobie i jadalni.

Grupę Black Red White tworzą 22 wyspecjalizowane spółki produkcyjne, handlowe i usługowe, w tym 11 podmiotów zagranicznych. Firma sprzedaje swoje produkty w 74 salonach firmowych oraz ponad 800 punktach partnerskich w całej Polsce. Asortyment marki Black Red White dostępny jest również w ponad 40 krajach świata, w tym na Ukrainie, Białorusi, Słowacji i Węgrzech, gdzie funkcjonują salony własne. Więcej informacji na stronie www.brw.com.pl.