Promocja do 40% taniej oraz 30 rat 0% w Black Red White


Wiosenne odświeżanie domu warto rozpocząć z Black Red White. Już od 18 marca skorzystać można z promocji cenowej nawet do 40% taniej, a także z systemu 30 rat 0% na cały asortyment ze spłatą dopiero od czerwca!

Wiosenna oferta w salonach jest doskonałym momentem na odnowienie swojego domu, bez względu na to, czy planujemy generalne przemeblowanie, czy jedynie delikatne odnowienie wnętrza za pomocą dodatków. W niższych cenach dostępne będą takie produkty jak: komoda z kolekcji Possi, meblościanka Cancan czy narożnik Wiktor, a także meble do sypialni w różnorodnej stylistyce jak szafy Colin, łóżko Largo czy Materac Multi 160. Ponadto wybierać będzie można z szerokiego asortymentu dodatków tańszych nawet o 40%.

Promocja do 40% taniej oraz 30 rat 0% w Black Red White_600x450

W ramach najnowszej promocji istnieje również możliwość zakupu tańszych mebli kuchennych. W salonach Black Red White będzie można nabyć zabudowy z kolekcji Junona Line – doskonałe rozwiązanie dla właścicieli małych przestrzeni kuchennych, Family Line – nowoczesne i funkcjonalne meble modułowe oraz Senso Kitchens – meble na wymiar dające możliwość wygodnego zagospodarowania przestrzeni.

Korzystne raty 0% bez pierwszej wpłaty, bez prowizji, bez oprocentowania to wygodne rozwiązanie dla osób, które planują dokonać większych zakupów. Płatność zostanie rozłożona na 30 miesięcy, a jej realizację będzie można rozpocząć dopiero w czerwcu.

Najnowsze promocje w Black Red White dają możliwość zakupu mebli i dodatków nawet o 40% taniej, a także możliwość skorzystania z systemu 30 rat 0%. Rabaty obowiązują od 18 marca do 3 kwietnia. Pełną ofertę promocyjną znaleźć można na stronie www.brw.com.pl oraz w salonach.

***********

Black Red White to polska marka – wiodący producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz na rynku rodzimym. Już od ponad 20 lat firma proponuje swoim Klientom wnętrza dające radość i polepszające jakość życia. W rozbudowanym portfolio jej produktów dostępne są meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane, stoły, krzesła i materace. Wyróżnia je funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz atrakcyjne i urozmaicone wzornictwo. Dopełnieniem bogatej oferty meblowej są dodatki – tekstylia, oświetlenie, dekoracje, dywany oraz akcesoria niezbędne w łazience, kuchni, garderobie i jadalni.

Grupę Black Red White tworzą 22 wyspecjalizowane spółki produkcyjne, handlowe i usługowe, w tym 11 podmiotów zagranicznych. Firma sprzedaje swoje produkty w 74 salonach firmowych oraz ponad 800 punktach partnerskich w całej Polsce. Asortyment marki Black Red White dostępny jest również w ponad 40 krajach świata, w tym na Ukrainie, Białorusi, Słowacji i Węgrzech, gdzie funkcjonują salony własne. Więcej informacji na stronie www.brw.com.pl.