Przełomowa kolekcja Possi wzbogacona o nowe moduły


Rewolucyjny system mebli Possi od Black Red White, dający użytkownikom nieograniczone możliwości wyboru i swobodę w aranżowaniu nieszablonowego wnętrza, został rozbudowany o nowe moduły. Teraz w prosty sposób można oryginalnie umeblować każde domowe pomieszczenie.

Kolekcja Possi od Black Red White logo

System Possi umożliwia samodzielne projektowanie unikatowych mebli. Jego nazwa to skrót od billion POSSIbilities – nieograniczonych możliwości tworzenia, wyboru i kreatywności, które daje ta jedyna w swoim rodzaju kolekcja. Wystarczy kilka kliknięć, aby zaprojektować niezwykły mebel, który idealnie odzwierciedli oczekiwania domowników.

Kolekcja Possi od Black Red White

Funkcjonalne meble z kolekcji Possi, w których samodzielnie dobiera się kolory poszczególnych elementów, dają swobodę aranżowania spersonalizowanego wnętrza. Kolory frontów można wybierać spośród ponad 30 wariantów! Dzięki możliwości indywidualnego dobierania barw, każdy mebel zyskuje niepowtarzalny charakter, a wnętrze staje się nowoczesne i nietuzinkowe.

Kolekcja Possi od Black Red White 4

Kompleksowe wyposażenie mieszkania z wykorzystaniem kolekcji Possi jest teraz w zasięgu ręki. Black Red White rozbudowało paletę dostępnych modułów o pojemne szafy i regały, praktyczne szafki RTV, a także salonowe witryny. Sypialnię można teraz wyposażyć w samodzielnie zaprojektowane łóżko, a przedpokój – w szafkę na buty, wieszak i lustro własnego pomysłu. Do wyboru użytkownicy mają także funkcjonalne szafki wiszące i półki, które staną się również ozdobą domu.

Kolekcja Possi od Black Red White 5

Konfigurator do projektowania indywidualnych mebli Possi znaleźć można na stronie internetowej producenta oraz w wybranych salonach. Pełna oferta mebli dostępna jest na www.brw.com.pl

***********

Black Red White to polska marka – wiodący producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz na rynku rodzimym. Już od ponad 20 lat firma proponuje swoim Klientom wnętrza dające radość i polepszające jakość życia. W rozbudowanym portfolio jej produktów dostępne są meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane, stoły, krzesła i materace. Wyróżnia je funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz atrakcyjne i urozmaicone wzornictwo. Dopełnieniem bogatej oferty meblowej są dodatki – tekstylia, oświetlenie, dekoracje, dywany oraz akcesoria niezbędne w łazience, kuchni, garderobie i jadalni.

Grupę Black Red White tworzą 22 wyspecjalizowane spółki produkcyjne, handlowe i usługowe, w tym 11 podmiotów zagranicznych. Firma sprzedaje swoje produkty w 74 salonach firmowych oraz ponad 800 punktach partnerskich w całej Polsce. Asortyment marki Black Red White dostępny jest również w ponad 40 krajach świata, w tym na Ukrainie, Białorusi, Słowacji i Węgrzech, gdzie funkcjonują salony własne. Więcej informacji na stronie www.brw.com.pl.