Przełomowa nowość Possi by Black Red White


Unikatowe i indywidualne meble, jakich jeszcze nie było! Pionierska kolekcja Possi by Black Red White to prawdziwa perła na meblarskim rynku. Rewolucyjny system mebli, które można samodzielnie projektować, daje nieograniczone możliwości wyboru i swobodę aranżowania spersonalizowanego wnętrza.

Niezwykły charakter mebli Possi zapowiada już sama nazwa. Possi to skrót od billion POSSIbilitiesnieograniczonych możliwości tworzenia, wyboru i kreatywności. To wszystko pozwala na pomysłową zabawę kolorem i niepowtarzalne efekty twórcze.

Possi by Black Red White

Za sprawą kilku kliknięć można zaprojektować jedyny w swoim rodzaju mebel, który idealnie odzwierciedli oczekiwania właściciela. Można zainspirować się gotowymi projektami, bądź tworzyć bez ograniczeń własną wersję piękna przy pomocy kreatora online lub w wybranych salonach Black Red White.

System Possi to funkcjonalne meble, w których samodzielnie dobiera się kolory poszczególnych elementów. Kolory frontów można wybierać spośród ponad 30 wariantów! Dzięki możliwości indywidualnego komponowania każdy mebel ma swój niepowtarzalny charakter, a wnętrze nietuzinkowy wygląd.

Possi to również wyznacznik nowoczesnego designu. Geometryczne formy oszczędne w detale, bezuchwytowe fronty i subtelnie zaokrąglone boki przypadną do gustu miłośnikom prostoty i minimalizmu. Tak zaprojektowana sylwetka mebli jest idealnym tłem dla najbardziej niestandardowych eksperymentów w łączeniu kolorów frontów.

Possi komoda Black Red White

W Possi nie brakuje również nowoczesnych rozwiązań. Markowe prowadnice i zawiasy z cichym domykiem zapewnią bezszelestne użytkowanie mebli każdego dnia.

Już niebawem więcej fenomenalnych możliwości z systemem Possi! Aktualne informacje znajdziesz na www.brw.com.pl

***********

Black Red White to polska marka – wiodący producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz na rynku rodzimym. Już od ponad 20 lat firma proponuje swoim Klientom wnętrza dające radość i polepszające jakość życia. W rozbudowanym portfolio jej produktów dostępne są meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane, stoły, krzesła i materace. Wyróżnia je funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz atrakcyjne i urozmaicone wzornictwo. Dopełnieniem bogatej oferty meblowej są dodatki – tekstylia, oświetlenie, dekoracje, dywany oraz akcesoria niezbędne w łazience, kuchni, garderobie i jadalni.

Grupę Black Red White tworzą 23 wyspecjalizowane spółki produkcyjne, handlowe i usługowe, w tym 11 podmiotów zagranicznych. Firma sprzedaje swoje produkty w 74 salonach firmowych oraz ponad 800 punktach partnerskich w całej Polsce. Asortyment marki Black Red White dostępny jest również w ponad 40 krajach świata, w tym na Ukrainie, Białorusi, Słowacji i Węgrzech, gdzie funkcjonują salony własne. Więcej informacji na stronie www.brw.com.pl.