Home Dom Przygotowania do Wielkanocy w Centrum Handlowym Osowa

Przygotowania do Wielkanocy w Centrum Handlowym Osowa

Przygotowania do Wielkanocy w Centrum Handlowym Osowa

W minioną sobotę – 12 kwietnia – klienci gdańskiego Centrum Handlowym Osowa mogli poznać najnowsze propozycje na modne święta Wielkiej Nocy. Wszystko to dzięki kolejnemu spotkaniu organizowanemu w ramach okazji „Stylowa OSOWA”.

Tematem przewodnim wydarzenia był „Stylowy Stół Wielkanocny”, czyli świąteczne trendy w aranżacji wnętrz. Przez cztery godziny klienci poznali liczne pomysły na modne przystrojenie wielkanocnego stołu, tak aby zachwycił wszystkich gości. Uczestnicy spotkania mogli również wziąć udział w warsztatach tworzenia wielkanocnych dekoracji, ozdabiania świątecznych jajek techniką decoupage, tworzenia palm oraz dekorowania mazurków. Zajęcia manualne przypadły do gustu szczególnie najmłodszym klientom Centrum Handlowego Osowa. Dużym zainteresowaniem cieszył się również pokaz robienia koszyczków wielkanocnych z wikliny połączony z wystawą gotowych prac.

Za nami kolejny udany event w ramach akcji ‘Stylowa OSOWA’. Tym razem postawiliśmy na aranżację wnętrz oraz przygotowania do udanej Wielkanocy. Klienci chętnie korzystali z porad dekoratorów oraz brali aktywny udział w licznych warsztatach i konkursach. Jestem przekonana, ze sobotnie wydarzenie pozytywnie nastroiło naszych gości na nadchodzące Święta” – mówi Agnieszka Wojtaszczyk, dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Już 10 maja Centrum Handlowe Osowa zaprasza na wydarzenie „Bądźmy piękni – czyli jak krok po kroku przeprowadzić udaną metamorfozę”. W programie spotkanie dietetykiem i trenerem, domowe ćwiczenia dla kobiet i treningi dla mężczyzn, pokazy mody oraz gry i zabawy dla najmłodszych klientów.Patronat medialny nad akcją „Stylowa OSOWA” w 2014 roku objęły Radio Gdańsk oraz portal Galeriehandlowe.pl.

Informacje o firmie:

Centrum Handlowe Osowa to jedno z pierwszych centrów handlowych w Trójmieście. Zlokalizowane jest przy Obwodnicy Trójmiasta, przy trasie będącej przedłużeniem autostrady A1 i prowadzącej na Hel (droga krajowa S6), co świadczy o dobrym skomunikowaniu obiektu oraz łatwym i szybkim do niego dostępie. Na terenie centrum znajduje się największy w Trójmieście hipermarket REAL, liczne butiki i punkty usługowe oraz plac zabaw wraz z wykwalifikowanym personelem sprawującym opiekę nad dziećmi. CH Osowa to miejsce przyjazne rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym. Nowoczesna strefa restauracyjna z darmowym dostępem do bezprzewodowego internetu idealnie nadaje się na spotkania biznesowe oraz dla osób będących w podróży.

Właścicielami Centrum Handlowego Osowa są firmy: Pradera Gdańsk Osowa Sp. z o.o., należąca do funduszu PCEF zarządzanego przez Pradera Europe oraz OIK Gdańsk Retail Project Sp. z o.o.

www.chosowa.pl            

tagi: