Home Dom RuckZuck prezentuje nową kolekcję paneli Master 4V

RuckZuck prezentuje nową kolekcję paneli Master 4V

RuckZuck prezentuje nową kolekcję paneli Master 4V

Dąb – synonim długowieczności i okazałości.  Czy zatem panele podłogowe w dębowych dekorach mogą gwarantować wieloletnią trwałość i niezmiennie atrakcyjny design? RuckZuck, jedna z największych w Europie sieci sprzedaży podłóg i drzwi, przekonuje, że tak i poszerza ofertę o kolekcję Master 4V.

Kolekcję Master 4V tworzy osiem dębowych dekorów w nowoczesnym wydaniu: Dąb Berisso, Dąb Rimini, Dąb Centario, Dąb Cassino, Dąb Mendoza, Dąb Moreno, Dąb Rosario oraz Baradero. Wąskie deski optycznie powiększają pomieszczenie, czyniąc je przestronniejszym, a dzięki widocznemu usłojeniu i wyprofilowanym V-fugą krawędziom, podłoga przypomina tę z naturalnego drewna.

– Seria Master 4V została stworzona z myślą o wymagających klientach, którzy cenią solidność paneli, a jednocześnie kładą duży nacisk na ich estetykę. Deski o wysokiej klasie ścieralności AC5 cechuje wytrzymałość, odporność na zarysowania oraz zadrapania. Kolekcja łączy klasyczne dekory
z wyrafinowaną, nowoczesną formą, dzięki czemu uatrakcyjni każde pomieszczenie, a co więcej, optycznie powiększy aranżowaną przestrzeń – mówi Katarzyna Śliwińska, kierownik działu marketingu RuckZuck.

Panele z serii Master 4V posiadają antystatyczną powłokę, która zapobiega osiadaniu kurzu i pyłków, sprawiając, że podłogę łatwiej utrzymać w czystości. Dodatkowo, krawędzie desek pokrywa specjalna kompozycja wosków Isowaxx, chroniąc je przed wnikaniem wilgoci i odkształceniami. System Megaloc, w który wyposażone są panele, pozwala również na ich szybki i łatwy montaż.– Kolejnym atutem paneli podłogowych z serii Master 4V jest ich funkcjonalność. Dotyczy to zarówno samego montażu, jak i późniejszego okresu użytkowania. Decydując się na wybór podłogi z tej kolekcji możemy mieć pewność, że utrzymanie jej w dobrym stanie nie pochłonie wielu sił, ani czasu – dodaje Katarzyna Śliwińska.

Kolekcję Master 4V można układać na wodnym ogrzewaniu podłogowym. Objęta jest ona 30-letnią gwarancją w przypadku przestrzeni mieszkalnych, a w pomieszczeniach użyteczności publicznej okres ten wynosi 10 lat.

Deski występują w rozmiarze 1286 mm x 160 mm x 8 mm.

Sugerowana cena detaliczna: około 56 zł.

W ramach kompleksowej obsługi klienta, salony firmowe RuckZuck oferują transport, a także montaż zakupionych produktów.