Salony meblowe, które warto odwiedzić.


Nowy salon firmowy Black Red White w Głogowie oraz odnowione ekspozycje w Jeleniej Górze, Dachnowie i Mielcu.

Gdzie najlepiej wybrać się po zakup mebli oraz dekoracji, a przy okazji zaczerpnąć sporą dawkę wnętrzarskich inspiracji? Firma Black Red White właśnie otworzyła nowy salon firmowy w Głogowie oraz przeprowadziła metamorfozy sklepów w Jeleniej Górze, Dachnowie i Mielcu. Mieszkańcy tych miast mogą teraz wybierać spośród jeszcze bogatszej oferty mebli pokojowych, kuchennych oraz artykułów wyposażenia wnętrz.

 Nowy salon firmowy Black Red White w Głogowie3 Nowy salon firmowy Black Red White w Głogowie5

 

Nowo otwarty salon Black Red White w Głogowie znajduje się przy ul. Piłsudskiego 4 i zajmuje powierzchnię prawie 2000 m2. Dostępną przestrzeń zorganizowano w bardzo funkcjonalny sposób, dzięki czemu odnalezienie poszukiwanych mebli i dodatków do salonu, jadalni, pokoju młodzieżowego, sypialni czy kuchni jest niezwykle proste i szybkie.

W głogowskim sklepie wyeksponowano szeroką ofertę mebli tapicerowanych, stołów, krzeseł, przedpokoi i szaf. Osoby marzące o idealnej kuchni znajdą tu profesjonalnie przygotowane studio kuchni, w którym zaprezentowano mnóstwo pomysłów na funkcjonalną i modną zabudowę. Klienci mogą kupić meble na wymiar Senso Kitchens lub modułowe rozwiązania Family Line. Natomiast w galerii z artykułami wyposażania wnętrz można wybierać spośród bogatej oferty oświetlenia oraz dekoracji dostępnych w różnych wzorach, stylach i kolorach.

Nowy salon firmowy Black Red White w Głogowie1

W nowym salonie prawdziwą gratką dla miłośników wygodnej sypialni będzie strefa snu, gdzie w komfortowych warunkach można zasięgnąć informacji na temat odpowiedniego doboru łóżek, stelaży i materaców. Natomiast w Strefie Dobrych Cen czeka mnóstwo produktów w niskich cenach dostępnych od ręki.

Ponadto, w istniejących salonach firmowych polskiej grupy meblarskiej w Jeleniej Górze, Dachnowie oraz Mielcu wprowadzono nowoczesne rozwiązania ekspozycyjne i komunikacyjne, które zdecydowanie podnoszą komfort zakupów. W każdym ze sklepów Klienci znajdą mnóstwo pomysłów i inspiracji do optymalnego urządzenia domowych przestrzeni, począwszy od pokoju dziennego i młodzieżowego, poprzez sypialnię i jadalnię, aż po kuchnię czy przedpokój.

Co więcej, w jeleniogórskim salonie powiększono dział z asortymentem do sypialni oraz odnowiono studio kuchni. Natomiast w Dachnowie sklep został rozbudowany o dodatkowe piętro i podzielony na funkcjonalne strefy, dzięki którym jeszcze łatwiej jest znaleźć odpowiednie produkty. Na wszystkich, którzy poszukują oryginalnych lamp czy żyrandoli, w Mielcu czeka bardzo dobrze wyposażona galeria oświetlenia.

Więcej informacji na temat firmowych salonów Black Red White można znaleźć na stronie www.brw.com.pl.

***********

Black Red White to polska marka – wiodący producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz na rynku rodzimym. Już od ponad 20 lat firma proponuje swoim Klientom wnętrza dające radość i polepszające jakość życia. W rozbudowanym portfolio jej produktów dostępne są meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane, stoły, krzesła i materace. Wyróżnia je funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz atrakcyjne i urozmaicone wzornictwo. Dopełnieniem bogatej oferty meblowej są dodatki – tekstylia, oświetlenie, dekoracje, dywany oraz akcesoria niezbędne w łazience, kuchni, garderobie i jadalni.

Grupę Black Red White tworzą 23 wyspecjalizowane spółki produkcyjne, handlowe i usługowe, w tym 11 podmiotów zagranicznych. Firma sprzedaje swoje produkty w 74 salonach firmowych oraz ponad 800 punktach partnerskich w całej Polsce. Asortyment marki Black Red White dostępny jest również w ponad 40 krajach świata, w tym na Ukrainie, Białorusi, Słowacji i Węgrzech, gdzie funkcjonują salony własne. Więcej informacji na stronie www.brw.com.pl.