Home Dom SANTORINI – UNIWERSALNA I ESTETYCZNA NAWIERZCHNIA Z KOSTKI BRUKOWEJ

SANTORINI – UNIWERSALNA I ESTETYCZNA NAWIERZCHNIA Z KOSTKI BRUKOWEJ

SANTORINI – UNIWERSALNA I ESTETYCZNA NAWIERZCHNIA Z KOSTKI BRUKOWEJ

O wysokiej estetyce nawierzchni oraz dopasowaniu do architektury i otoczenia decydują uniwersalne cechy – prostota formy, detale wykończenia powierzchni oraz dostępne odcienie i barwy. Rodzina kostek brukowych Santorini firmy Buszrem spełnia wszystkie te wymagania. Dzięki temu można ją z powodzeniem stosować tak przy architekturze nowoczesnej, jak i tradycyjnej. Ponadto 10 dostępnych odcieni i barw pozwala dopasować ją nie tylko do otoczenia, ale również do indywidualnych gustów użytkowników.

 

Rodzinę Santorini tworzy 7 prostokątnych elementów (dokładne wymiary w tabeli poniżej). Taki zestaw pozwala na szybkie i precyzyjne układnie nawierzchni nie tylko na dużych, otwartych przestrzeniach, ale również na wąskich ścieżkach, alejkach czy tarasie. Technologia produkcji gwarantuje minimalną nasiąkliwość i odporność na działanie niskich temperatur.

 

Wszechstronność zastosowań kostki została osiągnięta nie tylko dzięki prostej formie. Santorini ma dwa rodzaje wykończenia powierzchni (gładka lub płukana z fakturą przełomu skalnego). Ale przede wszystkim zwraca uwagę bogatą paletą kolorów. Tu dostępnych możliwości jest najwięcej. Naturalne barwy skalne odzwierciedla zestaw barw nazwany „skalny urok”. Jest to jasny i ciemny granit. Z kolei grupa barw „kolory ziemi” to przyjemne dla oka mieszanki kolorów o różnych odcieniach – melanż muszlowy, piaskowy, wulkaniczny lub rubinowy. Ostatni zestaw gustownych brązów to „kostki czekolady” – biała, mleczna i gorzka. W tej grupie kruszywo nadające kostce charakterystyczną barwę pochodzi z włoskich dolomitów.

 

W każdej wersji nawierzchnia z kostki Santorini zwraca uwagę stonowaną elegancją i nadaje otoczeniu ekskluzywnego charakteru.

 Kostka: SANTORINI

Grubość kostki – 6 cm

Dostępne wymiary: 25 x 15; 45 x 15; 52,5 x 15; 14 x 20; 27,5 x 20; 35 x 20; 45 x 20; cm

Wysoka zgodność deklarowanych i rzeczywistych wymiarów

Gwarancja: 3 lata

 

kostka Santorini - Buszrem - kolor  granit jasny 

kostka Santorini - Buszrem - kolor czekolada mleczna