Home Dom Setki gotowych pomysłów na aranżację wnętrza w odnowionych salonach partnerskich Black Red White

Setki gotowych pomysłów na aranżację wnętrza w odnowionych salonach partnerskich Black Red White

Setki gotowych pomysłów na aranżację wnętrza w odnowionych salonach partnerskich Black Red White

Sierpień upłynął pod znakiem nowych otwarć i renowacji wielu ekspozycji mebli i dodatków w salonach partnerskich Black Red White. Wszystkie te zmiany i nowości wprowadzono, aby jeszcze intensywniej inspirować Klientów do urządzania wymarzonych wnętrz.

Salon partnerski Black Red White - Miechów 

Przed urządzeniem mieszkania potrzebujemy ciekawego pomysłu na nową aranżację i szerokiego wyboru akcesoriów wyposażenia wnętrza. Bogaty wybór jednego i drugiego znaleźć można w salonach Black Red White. Sieć partnerska polskiego producenta powiększyła się o kolejne punkty. Nowe sklepy w Drawsku Pomorskim, Szczecinie, Świeciu, Górze Kalwarii i Nowym Targu inspirują i zachęcają do wprowadzania zmian w swoim otoczeniu.

Salon partnerski Black Red White - Szczecin

Każdy z nowo otwartych salonów oferuje szeroki asortyment mebli pokojowych oraz kuchennych marki Black Red White. Wizyta w sklepie może dać odwiedzającym impuls do urządzenia mieszkania dostosowanego do indywidualnych potrzeb, które będzie jednocześnie nowoczesne i funkcjonalne. Za sprawą bogatej oferty wszystko, czego potrzeba do kompleksowego wyposażenia domu, można teraz zakupić w jednym sklepie, a dzięki przykładowym aranżacjom wnętrz, urządzenie perfekcyjnego mieszkania będzie proste i przyjemne.

Salon partnerski Black Red White - Miechów 2Osoby, które planują umeblowanie czterech kątów, mogą szukać oryginalnych pomysłów również w salonach partnerskich Black Red White w Brzeszczach, Kędzierzynie-Koźlu, Chojnowie, Ziębicach, a także Kościanie oraz Miechowie. Ekspozycje mebli i dodatków w tamtejszych sklepach przeszły gruntowne modernizacje. Gotowe aranżacje pokojów młodzieżowych czy kuchni pomogą w wyborze odpowiednich mebli, dodatków i oświetlenia tak, aby w odnowionym wnętrzu każdy mógł się czuć swobodnie i komfortowo.

 

W wybranych sklepach pojawiły się także inne udogodnienia dla Klientów. W Szczecinie, Świeciu, Kościanie, Kędzierzynie-Koźlu i Drawsku Pomorskim dla osób planujących remont kuchni przygotowano studia kuchni, w których można skorzystać z pomocy profesjonalnego doradcy oraz zamówić indywidualny projekt, pomiar wnętrza i montaż mebli kuchennych na wymiar z linii Senso Kitchens. Natomiast w działach wyprzedaży i strefach niskich cen od ręki dostępne są meble w okazyjnych cenach. Dodatkowo salon w Kościanie oferuje Klientom darmowy transport zakupów bez limitu kilometrów.

Aby poznać nowe, inspirujące pomysły na urządzenie mieszkania i cieszyć się piękną, wygodną przestrzenią, wystarczy odwiedzić jeden z nowych salonów. Więcej informacji na temat sklepów partnerskich Black Red White znaleźć można na stronie www.brw.com.pl.

***********

Black Red White to polska marka – wiodący producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz na rynku rodzimym. Już od ponad 20 lat firma proponuje swoim Klientom wnętrza dające radość i polepszające jakość życia. W rozbudowanym portfolio jej produktów dostępne są meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane, stoły, krzesła i materace. Wyróżnia je funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz atrakcyjne i urozmaicone wzornictwo. Dopełnieniem bogatej oferty meblowej są dodatki – tekstylia, oświetlenie, dekoracje, dywany oraz akcesoria niezbędne w łazience, kuchni, garderobie i jadalni.

Grupę Black Red White tworzą 23 wyspecjalizowane spółki produkcyjne, handlowe i usługowe, w tym 11 podmiotów zagranicznych. Firma sprzedaje swoje produkty w 74 salonach firmowych oraz ponad 800 punktach partnerskich w całej Polsce. Asortyment marki Black Red White dostępny jest również w ponad 40 krajach świata, w tym na Ukrainie, Białorusi, Słowacji i Węgrzech, gdzie funkcjonują salony własne. Więcej informacji na stronie www.brw.com.pl.