Sofa w wersji mini. Propozycje Black Red White do pokoju najmłodszych


Kiedy urządzamy pokój naszych pociech, zwracamy uwagę, aby był funkcjonalny, przytulny i żeby nie poddał się zbyt szybko upływowi czasu. Ważnym elementem pokoju dziecka lub nastolatka jest wygodne miejsce do spania. Wybierając do tego celu sofę w wersji mini z oferty Black Red White, dajemy nastolatkowi uniwersalny mebel, zapewniający komfort snu, wygodę przyjmowania kolegów oraz miejsce do czytania i wypoczynku.

Minisofa to wielofunkcyjny mebel, który doskonale sprawdzi się w pokoju dziecka i nastolatka, szczególnie jeśli do zagospodarowania mamy niewielką przestrzeń. Szeroki wybór modeli minisof Black Red White – o różnych funkcjach i w odmiennych stylach – pozwoli wybrać najlepszą opcję do pokoju każdej pociechy!

Sofa Bunio Black Red White  Sofa Ida Black Red White  Sofa Zara Black Red White

Standardem wśród minisof jest funkcja rozkładania, a niewątpliwą zaletą wielu modeli także wyposażenie w pojemnik na pościel. Dzięki tym udogodnieniom dziecko ma w dzień więcej przestrzeni do zabawy! Tego rodzaju meble jak sofa Bunio, Ida czy Zara, pozwalają na optymalne wykorzystanie potencjału dostępnej przestrzeni. Kompaktowe meble spełniają swoją funkcję także w dzień, dzięki wygodnym kształtom oparć oraz podłokietnikom. Swobodnie można na nich czytać, grać, oglądać albo przyjmować gości.

Sofa Pola Black Red White

Różnorodność dostępnych kolorów tkanin obiciowych oraz stylów sof pozwala na wybór rozwiązania dostosowanego do wystroju wnętrza, pozostałych mebli, wieku i gustu dziecka oraz oczekiwań rodziców. Przykładowo, sofa Pola i Ida dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych, a sofa Bunio – w trzech. Minisofa to wygodne rozwiązanie, które zapewni dziecku codzienny komfort wypoczynku i przestrzeń do zabawy.

Sofa Bunio Black Red White - aranżacja

Więcej inspiracji i adresy salonów można znaleźć na stronie www.brw.com.pl oraz w najnowszym katalogu mebli tapicerowanych Black Red White.

***********

Black Red White to polska marka – wiodący producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz na rynku rodzimym. Już od ponad 20 lat firma proponuje swoim Klientom wnętrza dające radość i polepszające jakość życia. W rozbudowanym portfolio jej produktów dostępne są meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane, stoły, krzesła i materace. Wyróżnia je funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz atrakcyjne i urozmaicone wzornictwo. Dopełnieniem bogatej oferty meblowej są dodatki – tekstylia, oświetlenie, dekoracje, dywany oraz akcesoria niezbędne w łazience, kuchni, garderobie i jadalni.

Grupę Black Red White tworzą 22 wyspecjalizowane spółki produkcyjne, handlowe i usługowe, w tym 11 podmiotów zagranicznych. Firma sprzedaje swoje produkty w 74 salonach firmowych oraz ponad 800 punktach partnerskich w całej Polsce. Asortyment marki Black Red White dostępny jest również w ponad 40 krajach świata, w tym na Ukrainie, Białorusi, Słowacji i Węgrzech, gdzie funkcjonują salony własne. Więcej informacji na stronie www.brw.com.pl.