Stylowa Wielkanoc w Centrum Handlowym Osowa


Święta tuż tuż, dlatego warto już teraz zastanowić się co zrobić, aby tegoroczna Wielkanoc była długo wspominana. Pomysły na udane święta pojawią się już w najbliższą sobotę – 12 kwietnia – podczas kolejnego eventu organizowanego przez Centrum Handlowe Osowa w ramach akcji „Stylowa OSOWA”.

Przez cztery godziny dzieci będą mogły stworzyć wyjątkowe kartki świąteczne oraz wziąć udział w warsztatach malowania pisanek i dekorowania mazurków, zaś ich rodzice dowiedzą się jak stylowo urządzić wielkanocny stół, aby zachwycił wszystkich gości.

Kwietniowe wydarzenie w pełni poświęcone będzie wielkanocnemu świętowaniu. W godzinach od 13.00 do 17.00 CH Osowa zaprasza na warsztaty tworzenia wielkanocnych dekoracji, czyli prawdziwy decoupage, malowania pisanek oraz tworzenia palemek. Dodatkowo, wspólnie ze swoimi pociechami klienci będą mogli wziąć udział w słodkim dekorowaniu mazurków oraz licznych grach i zabawach.

Uzupełnieniem spotkania będą porady projektantów wnętrz, którzy zdradzą jak przygotować modny stół wielkanocny, przy którym każdy będzie mógł poczuć się wyjątkowo. Dekoratorzy doradzą również, jak rozwiązać najczęstszy problem dotykający wiele polskich domów podczas rodzinnych spotkań, czyli „mało miejsca, dużo gości”.

Wielkanoc to czas radości i wewnętrznego spokoju. Zapewnić to może wiele elementów, jednak najważniejszym jest pięknie przystrojony stół, przy którym każdy będzie swobodnie mógł poczuć świąteczną atmosferę. Już 12 kwietnia zapraszamy wszystkich mieszkańców Trójmiasta i okolic na niecodzienne wydarzenie – „Stylowy Stół Wielkanocny”, czyli warsztaty z przygotowywania dekoracji wielkanocnych. Wśród atrakcji nie zabraknie także malowania pisanek, tworzenia kartek świątecznych i palemek!” – mówi Agnieszka Wojtaszczyk, dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Już 10 maja Centrum Handlowe Osowa zaprasza na wydarzenie „Bądźmy piękni – czyli jak krok po kroku przeprowadzić udaną metamorfozę”. W programie eventu są m.in. spotkanie z dietetykiem i trenerem, domowe ćwiczenia dla kobiet oraz treningi dla mężczyzn, pokazy mody, a także gry i zabawy dla najmłodszych.

Patronat medialny nad akcją „Stylowa OSOWA” w 2014 roku objęły Radio Gdańsk oraz portal Galeriehandlowe.pl.

Poniżej prezentujemy program eventu „Stylowy Stół Wielkanocny”*:

13.00–13.10 – krótkie wprowadzenie na temat wielkanocnych tradycji

13.10–13.30 – warsztaty tworzenia wielkanocnych dekoracji – decoupage

13.30–13.40 – porady dekoratora wnętrz

13.40–14.00 – gry i zabawy dla dzieci

14.00–14.30 – warsztaty tworzenia wielkanocnych dekoracji – wielkanocne palemki

14.30–14.50 – Stylowy stół świąteczny – sztuka dekoracji

14.50–15.10 – gry i zabawy dla dzieci – tworzenie kartki świątecznej

15.10–15.30 – dekorowanie świątecznych mazurków

15.30–16.00 – warsztaty tworzenia świątecznych dekoracji – dekorowanie wielkanocnych jajeczek

16.00–16.30 – Stylowy stół świąteczny – rozwiązanie problemu ‘mało miejsca, dużo gości’

16.30–16.45 – porady dekoratora wnętrz

16.45–17.00 – gry i zabawy dla dzieci – tworzenie kartki świątecznej

17.00 – zakończenie imprezy

 

* Powyższy program może ulec zmianie i jest zamieszczony jedynie w celach informacyjnych.

Informacje o firmie:

Centrum Handlowe Osowa to jedno z pierwszych centrów handlowych w Trójmieście. Zlokalizowane jest przy Obwodnicy Trójmiasta, przy trasie będącej przedłużeniem autostrady A1 i prowadzącej na Hel (droga krajowa S6), co świadczy o dobrym skomunikowaniu obiektu oraz łatwym i szybkim do niego dostępie. Na terenie centrum znajduje się największy w Trójmieście hipermarket REAL, liczne butiki i punkty usługowe oraz plac zabaw wraz z wykwalifikowanym personelem sprawującym opiekę nad dziećmi. CH Osowa to miejsce przyjazne rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym. Nowoczesna strefa restauracyjna z darmowym dostępem do bezprzewodowego internetu idealnie nadaje się na spotkania biznesowe oraz dla osób będących w podróży.

Właścicielami Centrum Handlowego Osowa są firmy: Pradera Gdańsk Osowa Sp. z o.o., należąca do funduszu PCEF zarządzanego przez Pradera Europe oraz OIK Gdańsk Retail Project Sp. z o.o.

www.chosowa.pl