Urządzaj oszczędnie z Black Red White! Raty 0% na wszystko i promocje nawet do 30%


Nic tak nie motywuje do urządzenia wymarzonego mieszkania, jak obniżka cen mebli i dodatków, z pomocą których zaaranżujesz estetyczne i funkcjonalne wnętrze. Do 26 listopada w Black Red White meble dostępne są nawet 30% taniej, a do 19 listopada płatności za zakupy można rozłożyć na 30 rat 0% ze spłatą dopiero od lutego 2015.

Aranżacja wnętrza nie musi być wyzwaniem ani obciążeniem dla portfela. Dzięki listopadowej promocji Black Red White meble możesz kupić nawet 30% taniej, a za swoje zakupy zacząć płacić od lutego przyszłego roku w 30 nieoprocentowanych ratach – bez pierwszej wpłaty, bez prowizji, bez oprocentowania.

Listopadowa promocja w Black Red White

Nowoczesny i wygodny komplet mebli do sypialni Mercur, dzięki któremu wnętrze zyska zupełnie nowy charakter, teraz dostępny jest aż o 400 zł taniej. Jeśli poszukujesz praktycznego mebla tapicerowanego w modernistycznym stylu, warto zwrócić uwagę na narożnik Marina Lux w supercenie 1999 zł. Osobom, które pragną zaprowadzić w domu ład i porządek, przyda się obszerna i pojemna szafa Colin, z możliwością indywidualnego konfigurowania wyglądu, która dostępna jest już od 799 zł.

Jesienną obniżką objęte są również ceny mebli kuchennych na wymiar Senso Kitchens oraz meble modułowe Family Line. Teraz efektowne i funkcjonalne miejsce przygotowania posiłków możesz wyposażyć nawet 20% taniej!

Aby zmienić charakter wnętrza, wystarczy odświeżyć detale, które nadadzą mu nowy wyraz. Warto to zrobić teraz, ponieważ dekoracje w Black Red White można kupić nawet do 44% taniej. A specjalnie dla łowców najlepszych okazji przygotowano wyprzedaż mebli nawet z 70% upustem.

Już od 5 listopada płatność za zakupy w Black Red White możesz rozłożyć na 30 rat 0% i zacząć spłacać je od lutego 2015. W salonach czekają także przecenione meble i dodatki! Więcej informacji na temat listopadowej promocji Black Red White znaleźć można na stronie www.brw.com.pl.

***********

Black Red White to polska marka – wiodący producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz na rynku rodzimym. Już od ponad 20 lat firma proponuje swoim Klientom wnętrza dające radość i polepszające jakość życia. W rozbudowanym portfolio jej produktów dostępne są meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane, stoły, krzesła i materace. Wyróżnia je funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz atrakcyjne i urozmaicone wzornictwo. Dopełnieniem bogatej oferty meblowej są dodatki – tekstylia, oświetlenie, dekoracje, dywany oraz akcesoria niezbędne w łazience, kuchni, garderobie i jadalni.

Grupę Black Red White tworzą 23 wyspecjalizowane spółki produkcyjne, handlowe i usługowe, w tym 11 podmiotów zagranicznych. Firma sprzedaje swoje produkty w 74 salonach firmowych oraz ponad 800 punktach partnerskich w całej Polsce. Asortyment marki Black Red White dostępny jest również w ponad 40 krajach świata, w tym na Ukrainie, Białorusi, Słowacji i Węgrzech, gdzie funkcjonują salony własne. Więcej informacji na stronie www.brw.com.pl.