W Black Red White 1000 mebli i dodatków do 30% taniej oraz kuchnie do 20% taniej


Wiosna to doskonały moment na odświeżenie wystroju domu. Dzięki Black Red White masz okazję skorzystać z upustów nawet do 30% na 1000 mebli i dodatków, by urządzić efektowne wnętrze. Dodatkowo możesz wyposażyć kuchnię w funkcjonalną zabudowę taniej nawet do 20%. Promocje obowiązują tylko do 20 kwietnia!

Osoby planujące delikatną zmianę wyglądu mieszkania lub meblujące je od podstaw mają teraz okazję zaoszczędzić przy tym nawet do 30%! W promocyjnej ofercie Black Red White dostępnych jest aż 1000 mebli i dodatków do całego mieszkania. Co więcej, jeśli czeka cię remont kuchni, możesz skorzystać nawet z 20% rabatu na ten rodzaj zabudowy. Asortyment w promocyjnych cenach dostępny jest do 20 kwietnia.

 

W kwietniu taniej można urządzić każde wnętrze. Meble do salonu, sypialni, pokoju dziecka czy tapicerowane, a także stoły i krzesła są nawet o 30% tańsze. Wystrój domu można zmieniać również za pomocą odpowiednio dobranych dodatków, dekoracji i oświetlenia. Tego rodzaju asortyment także dostępny jest w okazyjnych cenach do 20 kwietnia. Wnętrzarskie dodatki zamawiać można również w sklepie internetowym www.dekoracje.brw.com.pl.

Kwietniowa promocja to okazja dla osób, które szykują remont lub urządzają kuchnię. Zabudowa kuchenna na wymiar z linii Senso Kitchens Black Red White dostępna jest do 20% taniej. Ta niezwykła oferta daje możliwość urządzenia wnętrza dostosowanego do indywidualnych potrzeb użytkowników i metrażu danego pomieszczenia. W promocji można również nabyć kuchnie modułowe Family Line 10% taniej.

Ceny 1000 wybranych mebli i dodatków Black Red White będą niższe nawet o 30% jedynie do 20 kwietnia. W tym samym czasie meble kuchenne dostępne będą do 20% taniej. Więcej szczegółów na temat promocji znaleźć można na stronie www.brw.com.pl/promocje oraz w salonach.

***********

Black Red White to polska marka – wiodący producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz na rynku rodzimym. Już od ponad 20 lat firma proponuje swoim Klientom wnętrza dające radość i polepszające jakość życia. W rozbudowanym portfolio jej produktów dostępne są meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane, stoły, krzesła i materace. Wyróżnia je funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz atrakcyjne i urozmaicone wzornictwo. Dopełnieniem bogatej oferty meblowej są dodatki – tekstylia, oświetlenie, dekoracje, dywany oraz akcesoria niezbędne w łazience, kuchni, garderobie i jadalni.

Grupę Black Red White tworzą 22 wyspecjalizowane spółki produkcyjne, handlowe i usługowe, w tym 11 podmiotów zagranicznych. Firma sprzedaje swoje produkty w 74 salonach firmowych oraz ponad 800 punktach partnerskich w całej Polsce. Asortyment marki Black Red White dostępny jest również w ponad 40 krajach świata, w tym na Ukrainie, Białorusi, Słowacji i Węgrzech, gdzie funkcjonują salony własne. Więcej informacji na stronie www.brw.com.pl.