Home Dom W Black Red White oświetlenie do 40% taniej!

W Black Red White oświetlenie do 40% taniej!

W Black Red White oświetlenie do 40% taniej!

Nic tak nie podkreśla charakteru wnętrza, jak odpowiednio dobrane oświetlenie. Bogaty wybór lamp, kinkietów czy żyrandoli do każdego pomieszczenia dostępny jest teraz w Black Red White nawet do 40% taniej.

Każde wnętrze wymaga optymalnego oświetlenia, które spełnia rolę funkcjonalną oraz moderuje atmosferę pomieszczenia. Black Red White oferuje wiele różnorodnych rozwiązań z zakresu oświetlenia w cenach obniżonych nawet o 40%. Oferta promocyjna obejmuje zarówno lampy wiszące, jak kinkiety oraz żyrandole. Miejsce pracy można wyposażyć w praktyczną lampę biurkową lub lampę stojącą.

W gazetce promocyjnej prezentowane są także modne nowości. Osoby gustujące w nowoczesnych przestrzeniach mogą zdecydować się na lampę wiszącą Concrete za 109 zł. Niebagatelnym rozwiązaniem są także lampy Meknes czy Antique, których ciepłe światło nada wnętrzu niepowtarzalną atmosferę.Oświetlenie do 40% taniej dostępne jest w salonach Black Red White oraz w sklepie internetowym www.brw.com.pl

***********

Black Red White to polska marka – wiodący producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz na rynku rodzimym. Już od ponad 20 lat firma proponuje swoim Klientom wnętrza dające radość i polepszające jakość życia. W rozbudowanym portfolio jej produktów dostępne są meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane, stoły, krzesła i materace. Wyróżnia je funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz atrakcyjne i urozmaicone wzornictwo. Dopełnieniem bogatej oferty meblowej są dodatki – tekstylia, oświetlenie, dekoracje, dywany oraz akcesoria niezbędne w łazience, kuchni, garderobie i jadalni.

Grupę Black Red White tworzą 22 wyspecjalizowane spółki produkcyjne, handlowe i usługowe, w tym 11 podmiotów zagranicznych. Firma sprzedaje swoje produkty w 74 salonach firmowych oraz ponad 800 punktach partnerskich w całej Polsce. Asortyment marki Black Red White dostępny jest również w ponad 40 krajach świata, w tym na Ukrainie, Białorusi, Słowacji i Węgrzech, gdzie funkcjonują salony własne. Więcej informacji na stronie www.brw.com.pl.