W Black Red White oświetlenie do 40% taniej!


Nic tak nie podkreśla charakteru wnętrza, jak odpowiednio dobrane oświetlenie. Bogaty wybór lamp, kinkietów czy żyrandoli do każdego pomieszczenia dostępny jest teraz w Black Red White nawet do 40% taniej.

Każde wnętrze wymaga optymalnego oświetlenia, które spełnia rolę funkcjonalną oraz moderuje atmosferę pomieszczenia. Black Red White oferuje wiele różnorodnych rozwiązań z zakresu oświetlenia w cenach obniżonych nawet o 40%. Oferta promocyjna obejmuje zarówno lampy wiszące, jak kinkiety oraz żyrandole. Miejsce pracy można wyposażyć w praktyczną lampę biurkową lub lampę stojącą.

W gazetce promocyjnej prezentowane są także modne nowości. Osoby gustujące w nowoczesnych przestrzeniach mogą zdecydować się na lampę wiszącą Vintage za 189 zł lub lampę Concrete za 109 zł. Niebagatelnym rozwiązaniem są także lampy Meknes czy Antique, których ciepłe światło nada wnętrzu niepowtarzalną atmosferę.

Oświetlenie do 40% taniej dostępne jest w salonach Black Red White oraz w sklepie internetowym www.dekoracje.brw.com.pl do 4 kwietnia. Pełną ofertę oświetlenia w promocyjnych cenach znaleźć można na www.brw.com.pl

***********

Black Red White to polska marka – wiodący producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz na rynku rodzimym. Już od ponad 20 lat firma proponuje swoim Klientom wnętrza dające radość i polepszające jakość życia. W rozbudowanym portfolio jej produktów dostępne są meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane, stoły, krzesła i materace. Wyróżnia je funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz atrakcyjne i urozmaicone wzornictwo. Dopełnieniem bogatej oferty meblowej są dodatki – tekstylia, oświetlenie, dekoracje, dywany oraz akcesoria niezbędne w łazience, kuchni, garderobie i jadalni.

Grupę Black Red White tworzą 22 wyspecjalizowane spółki produkcyjne, handlowe i usługowe, w tym 11 podmiotów zagranicznych. Firma sprzedaje swoje produkty w 74 salonach firmowych oraz ponad 800 punktach partnerskich w całej Polsce. Asortyment marki Black Red White dostępny jest również w ponad 40 krajach świata, w tym na Ukrainie, Białorusi, Słowacji i Węgrzech, gdzie funkcjonują salony własne. Więcej informacji na stronie www.brw.com.pl.