W Black Red White szafy 30% taniej albo 30 rat 0% na cały asortyment!


Pojemne meble pomogą utrzymać porządek w każdym mieszkaniu. Największy wybór szaf do sypialni, salonu i przedpokoju w Black Red White teraz aż 30% taniej albo cały asortyment w 30 ratach 0%. Promocja trwa tylko do 27 stycznia.

Aby zachować w domu ład i harmonię, wystarczy wyposażyć go w optymalne meble, takie jak pakowne szafy. Do 27 stycznia Klienci mogą wybierać modele najlepiej odpowiadające ich potrzebom w cenach niższych o 30%. To jednak nie wszystko – opcjonalnie cały asortyment polskiego producenta dostępny jest w systemie 30 rat 0 %bez pierwszej wpłaty, bez prowizji i bez oprocentowania.

W uporządkowanym wnętrzu czujemy się zdecydowanie bardziej komfortowo. Dlatego warto wyposażyć mieszkanie w szafę, która pozwoli na co dzień utrzymać ład i znaleźć miejsce na wszystkie domowe przedmioty. Wiele różnych wzorów szaf znaleźć można w promocyjnej ofercie Black Red White. Bez względu na to, czy potrzebujemy szafy do pokoju młodzieżowego czy do zacisznej sypialni, wśród przecenionego asortymentu każdy znajdzie dla siebie optymalne rozwiązanie.

A jeśli potrzeba kompleksowego umeblowania, płatność za zakupy można rozłożyć na 30 rat 0% i dopiero od kolejnego miesiąca zacząć spłacać wymarzone wyposażenie wnętrza. W Black Red White dostępne są meble i dodatki w rozmaitych stylach, które można swobodnie dobierać i komponować.

Promocja na szafy Black Red White trwa od 22 do 27 stycznia. W tym samym czasie  pozostały asortyment mebli i dodatków dostępny jest w 30 ratach 0%! Więcej szczegółów znajdziesz na stronie www.brw.com.pl oraz w salonach.

***********

Black Red White to polska marka – wiodący producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz na rynku rodzimym. Już od ponad 20 lat firma proponuje swoim Klientom wnętrza dające radość i polepszające jakość życia. W rozbudowanym portfolio jej produktów dostępne są meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane, stoły, krzesła i materace. Wyróżnia je funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz atrakcyjne i urozmaicone wzornictwo. Dopełnieniem bogatej oferty meblowej są dodatki – tekstylia, oświetlenie, dekoracje, dywany oraz akcesoria niezbędne w łazience, kuchni, garderobie i jadalni.

Grupę Black Red White tworzą 23 wyspecjalizowane spółki produkcyjne, handlowe i usługowe, w tym 11 podmiotów zagranicznych. Firma sprzedaje swoje produkty w 74 salonach firmowych oraz ponad 800 punktach partnerskich w całej Polsce. Asortyment marki Black Red White dostępny jest również w ponad 40 krajach świata, w tym na Ukrainie, Białorusi, Słowacji i Węgrzech, gdzie funkcjonują salony własne. Więcej informacji na stronie www.brw.com.pl.