W salonach Black Red White oszczędności na każdym kroku!


Codzienne zmagania z domowym bałaganem odejdą w niepamięć, jeśli wyposażysz mieszkanie w pojemną szafę oraz praktyczną szafkę RTV. Teraz w Black Red White możesz kupić je aż 30% taniej! A jeżeli potrzebujesz innych mebli lub dodatków, które nadadzą wnętrzu nowy wygląd, masz szansę nabyć je w wygodnych 20 ratach 0%.

Black Red White - oszczędności na każdym kroku

Uporządkowany dom nabiera zupełnie innego charakteru, staje się bardziej przyjazny i komfortowy. Nic nie jest tak pomocne w utrzymaniu porządku jak solidna, pakowna szafa, w której pomieszczą się najróżniejsze części garderoby. Inne przedmioty, jak książki, płyty czy albumy ze zdjęciami, znajdą swoje miejsce w szafce RTV. W końcu nie musi ona służyć jedynie jako podstawka pod telewizor! Wyposażone w nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania szafy i szafki RTV Black Red White dostępne są teraz w promocyjnych cenach
obniżonych o 30%.

Osoby, które planują generalny remont mieszkania lub po prostu większe zakupy, mogą teraz rozłożyć płatność na 20 nieoprocentowanych rat. Ofertą objęty jest cały, szeroki asortyment Black Red White, z pomocą którego można kompleksowo wyposażyć każde mieszkanie.

Jedynie do 29 września trwa promocyjna akcja, podczas której nowoczesne i klasyczne szafy oraz szafki RTV przecenione są o 30%, a cały asortyment dostępny jest w 20 ratach 0%. Zajrzyj do najbliższego salonu Black Red White, gdzie znajdziesz oszczędności na każdym kroku!

Więcej informacji na temat promocji znaleźć można na stronie www.brw.com.pl.

***********

Black Red White to polska marka – wiodący producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz na rynku rodzimym. Już od ponad 20 lat firma proponuje swoim Klientom wnętrza dające radość i polepszające jakość życia. W rozbudowanym portfolio jej produktów dostępne są meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane, stoły, krzesła i materace. Wyróżnia je funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz atrakcyjne i urozmaicone wzornictwo. Dopełnieniem bogatej oferty meblowej są dodatki – tekstylia, oświetlenie, dekoracje, dywany oraz akcesoria niezbędne w łazience, kuchni, garderobie i jadalni.

Grupę Black Red White tworzą 23 wyspecjalizowane spółki produkcyjne, handlowe i usługowe, w tym 11 podmiotów zagranicznych. Firma sprzedaje swoje produkty w 74 salonach firmowych oraz ponad 800 punktach partnerskich w całej Polsce. Asortyment marki Black Red White dostępny jest również w ponad 40 krajach świata, w tym na Ukrainie, Białorusi, Słowacji i Węgrzech, gdzie funkcjonują salony własne. Więcej informacji na stronie www.brw.com.pl.