Home Dom Zakątek skrojony z marzeń…

Zakątek skrojony z marzeń…

Zakątek skrojony z marzeń…

Magda od roku mieszka we Wrocławiu. Początkowo nie myślała by przenosić się z ukochanej Zielonej Góry, jednakże świetna oferta pracy, którą dostała, skłoniła ją do przeprowadzki. Dzisiaj, po stosunkowo niedługim okresie, stwierdza bez wahania: „Miłość ta może nie była oczywista, nie była też miłością od pierwszego wejrzenia, jednakże Wrocław okazał się moim miejscem na ziemi”.

Jak przystało na miasto, które przez wielu pieszczotliwe określane jest jako Wroclove, Magda odnalazła tu nie tylko świetną pracę, szereg urokliwych kafejek i knajpek, a także zacisznych miejsc, czy ulubionych galerii, ale prawdziwą, wielką miłość. Spotkali się, jak to zwykle bywa, zupełnie przypadkowo. Magda wolne popołudnia często spędzała w ulubionym Parku Szczytnickim. Lubiła zarówno spokój, który tam panował, jak i dzikość natury zakątków, które wydawały się być osobliwymi, zacisznymi punktami. Nazywała go swoją kryjówką. Tam mogła się wyciszyć, pomyśleć w spokoju, czy poczytać ulubiona książkę. Któregoś dnia spotkała tam Piotra… i nagle zaczęli wpadać na siebie coraz częściej.

Nowocześnie, a jednak z sentymentem

Dziś wspominają te „przypadkowe” spotkania z uśmiechem i sentymentem. Niedawno para podjęła decyzję o zakupie własnego mieszkania we Wrocławiu. Zapytani, jak wyobrażają sobie nowe mieszkanie w swoim Wrocławiu odpowiadają – Oboje kochamy zieleń. Nie wyobrażamy sobie mieszkania w betonowym, zimnym bloku, na jednym z wielu kolosalnych osiedli, gdzie nikt nie wie, kto jest czyim sąsiadem –  relacjonuje Piotr. – Dla mnie bardzo ważne jest, aby było to mieszkanie ciche i bezpieczne. Poczucie komfortu, wytchnienie po ciężkim dniu pracy, a także pewność, że nasze mieszkanie będzie piękne i funkcjonalne tak dzisiaj, jak i za 30 lat, jest kluczowe – dodaje Magda.

Z miłości do pięknych wnętrz

Opinie tej dwójki pokrywają z oczekiwaniami wielu osób poszukujących mieszkania. Zapytaliśmy o zdanie mieszkańców Wrocławia. Na pytanie z czym kojarzy im się wymarzone mieszkanie aż 32% ankietowanych jako kluczowy wyznacznik podało komfort. 22,5% ankietowanych odpowiedziało, iż ważnym dla nich kryterium jest cisza, która zagwarantuje miejsce odpowiednie zarówno dla relaksu, jak i skupienia. 17% ankietowanych jako inny, równie ważny czynnik, podaje bliskość węzła komunikacyjnego. 13% pytanych wyróżniło bezpieczeństwo, 9% – trwałość materiałów, z których został wykonany budynek, a 5,5% wymienia nowoczesność. Wśród pozostałych odpowiedzi pojawiły się takie kryteria, jak: niskie koszty eksploatacyjne, miejsca parkingowe,  ogrodzony teren oraz ciekawy design.Nie trzeba daleko szukać

Zabraliśmy Magdę i Piotra na przejażdżkę, by pokazać im kilka nowych, ciekawych inwestycji na terenie Wrocławia. Każdemu spotkaniu towarzyszyła rozmowa z przedstawicielem biura sprzedaży. Para zainteresowała się kilkoma projektami. Wśród nich znalazła się inwestycja Parkowe Maślice. Bliskość parku, dobre połączenie komunikacyjne, nowoczesne materiały wykorzystanie przy wznoszeniu inwestycji, cisza, przestronny układ mieszkań, nowoczesne technologie, które czynią te miejsce bezpiecznym – to główne cechy, na które para zwróciła uwagę.

Jeśli i Wy poszukujecie swojego miejsca, przyjrzyjcie się ofercie wrocławskich deweloperów takich, jak Pakowe Maślice. – To idealne miejsce dla ludzi, którzy pragną nie tylko aktywnie wypoczywać, ale zrelaksować się w inspirującym otoczeniu – zapewnia pan Łukasz, przedstawiciel biura sprzedaży zlokalizowanego przy Al. Śliwowej 34-36 we Wrocławiu.

www.parkowemaslice.pl

www.facebook.com/ParkoweMaslice

www.twitter.com/ParkoweMaslice

CC