Home Dom Zmiany w salonach partnerskich Black Red White

Zmiany w salonach partnerskich Black Red White

Zmiany w salonach partnerskich Black Red White

Kolejne salony partnerskie Black Red White przeszły w styczniu renowację. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kupujących, w pięciu punktach handlowych wprowadzono istotne zmiany i udogodnienia ułatwiające klientom dokonywanie zakupów. W odnowionych sklepach można znaleźć nowości produktowe, oryginalne pomysły na aranżację wnętrz, a wszystko w jeszcze bardziej funkcjonalnych i przejrzystych układach.

Wśród odnowionych salonów znalazły się punkty w Gorzowie Śląskim, Skarżysku-Kamiennej, Płońsku, Płocku oraz Zduńskiej Woli. Salony partnerskie zmieniły układ przestrzeni sklepowych na bardziej przejrzysty. Nowe zagospodarowanie przestrzenne wnętrz salonów sprawia, że zakupy są jeszcze bardziej komfortowe. Unowocześnione układy ekspozycji zostały przygotowane tak, aby każdy mógł szybko i sprawnie odnaleźć w sklepie to, czego najbardziej potrzebuje. Salony w Skarżysku-Kamiennej i Płocku z myślą o Klientach ceniących sobie ekonomię zakupów stworzyły dodatkowo osobne działy z wyprzedażami. W ten sposób wszystkie meble oraz dodatki objęte obniżką można w łatwy sposób odnaleźć w jednym miejscu.

Salon partnerski Black Red White w Skarżysku-Kamiennej

Sklepy w Skarżysku-Kamiennej oraz Płocku poszerzyły swój asortyment o meble z takich kolekcji jak Possi, Lejla, Elpasso czy Luca. Pojawiły się również zabudowy kuchenne z linii Family Line oraz Junona Line. W salonach w Gorzowie Śląskim, Płońsku i Zduńskiej Woli nie zabrakło także mebli tapicerowanych, skrzyniowych czy takich produktów jak stoły oraz krzesła. Szeroka oferta sklepów pozwoli osobom planującym urządzanie mieszkania na kompleksowe wyposażenie wszystkich pomieszczeń wedle indywidualnego gustu. Poza nowościami salony oferują teraz także gotowe pomysły na zagospodarowanie przestrzeni całego mieszkania w postaci wielu inspirujących aranżacji.Odświeżone salony partnerskie Black Red White proponują jeszcze większy wybór produktów oraz wygodę dokonywania zakupów. Więcej informacji na temat sklepów partnerskich Black Red White znaleźć można na stronie www.brw.com.pl.

***********

Black Red White to polska marka – wiodący producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz na rynku rodzimym. Już od ponad 20 lat firma proponuje swoim Klientom wnętrza dające radość i polepszające jakość życia. W rozbudowanym portfolio jej produktów dostępne są meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane, stoły, krzesła i materace. Wyróżnia je funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz atrakcyjne i urozmaicone wzornictwo. Dopełnieniem bogatej oferty meblowej są dodatki – tekstylia, oświetlenie, dekoracje, dywany oraz akcesoria niezbędne w łazience, kuchni, garderobie i jadalni.

Grupę Black Red White tworzą 23 wyspecjalizowane spółki produkcyjne, handlowe i usługowe, w tym 11 podmiotów zagranicznych. Firma sprzedaje swoje produkty w 74 salonach firmowych oraz ponad 800 punktach partnerskich w całej Polsce. Asortyment marki Black Red White dostępny jest również w ponad 40 krajach świata, w tym na Ukrainie, Białorusi, Słowacji i Węgrzech, gdzie funkcjonują salony własne. Więcej informacji na stronie www.brw.com.pl.