Home Eventy Charytatywna majówka w Poznaniu

Charytatywna majówka w Poznaniu

Początek maja to znakomita okazja do zainicjowania sezonu spotkań na świeżym powietrzu. A gdyby tak połączyć wiosenne grillowanie z pomocą potrzebującym?

W najbliższy czwartek 7 maja w ogrodzie salonu meblowego EmMa i House&More przy ulicy Polskiej 94 w Poznaniu odbędzie się charytatywna majówka, z której dochód zostanie przekazany na rzecz podopiecznych Fundacji Mam Marzenie.

Moc atrakcji

W taki sposób postanowiliśmy świętować podwójne urodziny sklepów: pierwsze House&More  i piąte EmMa – komentuje właścicielka poznańskich salonów meblowych Katarzyna Wichniarek. – Chcemy, przy okazji naszego małego święta, wspomóc tych, którzy potrzebują pomocy i na tę pomoc szczególnie zasługują. Dlatego istotnym elementem czwartkowego wydarzenia będzie licytacja prac podopiecznych Fundacji Mam Marzenie, z której dochód zostanie w całości przekazany na spełnienie marzeń chorych dzieci. Również część dochodów ze sprzedaży w salonach tego dnia zostanie przeznaczona na ten cel. – Dzięki zebranym środkom dwie dziewczynki, którymi opiekuje się nasza fundacja, pojadą do Disneylandu. To jest ich największe marzenie – mówi Sylwia Furmaniak
z poznańskiego oddziału Fundacji Mam Marzenie. Podczas aukcji będzie można wylicytować również akcesoria meblowe przekazane przez Katarzynę Wichniarek oraz obraz z internetowej galerii gallerystore.pl. Wydarzenie będzie również okazją do obejrzenia prac młodych artystów, których skupia Gallerystore.

Podczas wieczoru, w atmosferze ogrodu, przy lampce wina oraz przekąskach z grilla, odbędzie się także pokaz najnowszej kolekcji mebli ogrodowych czyli prawdziwa gratka dla tych, którzy chcieliby urządzić przestrzeń wokół domu, restauracji lub kawiarni zgodnie z aktualnymi trendami.

To wszystko już 7 maja o godz. 18.00 w ogrodzie salonu meblowego przy ulicy Polskiej 94 w Poznaniu. Organizatorzy zachęcają: Pomóżmy razem spełnić dziecięce marzenia!

  

 

 

Więcej informacji udziela:

Edyta Janczewska-Zreda

Core PR

503 099 240

edyta.janczewska@corepr.pl