Home Eventy Charytatywny maraton w NoVa Park

Charytatywny maraton w NoVa Park

Charytatywny maraton w NoVa Park

W niedzielę 26 października w gorzowskim NoVa Park odbyła się akcja charytatywna na rzecz Stowarzyszenia Osób z Autyzmem, którą prowadziła aktorka Anna Guzik. Podczas wydarzenia ponad 100 osób, w tym zawodnicy Stali Gorzów, zaangażowało się w dzierganie szalika na drutach. Efektem końcowym maratonu robienia na drutach jest 33-metrowy szalik, który można podziwiać w sklepie klubowym Stali Gorzów w NoVa Park.

W maraton robienia na drutach włączyli się m.in. zawodnicy Stali Gorzów, w tym Bartosz Zmarzlik, Adrian Cyfer czy Łukasz Kaczmarek, przedstawiciele Miejskiego Centrum Kultury, klubu mam w Gorzowie oraz Zespołu Szkół Odzieżowych, a także klienci NoVa Park. Dzięki zaangażowaniu się mieszkańców Gorzowa i okolic oraz partnerów lokalnych w inicjatywę udało się wydziergać aż 33-metrowy szalik, a przedstawiciel NoVa Park przekazał symboliczny czek na kwotę 3 300 złotych na Stowarzyszenie na rzecz Osób z Autyzmem.

„NoVa Park od początku istnienia angażuje się w akcje charytatywne i wspiera lokalne instytucje kultury oraz organizacje pozarządowe. Cieszymy się, że w naszą ostatnią inicjatywę, podczas której wpieraliśmy Stowarzyszenie na rzecz Osób z Autyzmem, włączyło się aż tylu ludzi dobrej woli. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w akcję” – mówi Joanna Bagińska, dyrektor NoVa Park.Patronat medialny nad akcją charytatywną – Maraton robienia na drutach – objęło Radio ESKA Gorzów.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, Lindex, KiK, KFC, Pure Fitness, Home&You, Super–Pharm, Cubus, Centro, Smyk, Sephora, W.KRUK, Mohito, Bershka, Ryłko czy 4F.

Właścicielem obiektu jest węgierski deweloper Futureal. Zarządcą NoVa Park jest firma Apsys Polska S.A.

www.nova-park.pl