Home Eventy Finał loterii z samochodem w Centrum Handlowym Osowa

Finał loterii z samochodem w Centrum Handlowym Osowa

Finał loterii z samochodem w Centrum Handlowym Osowa

W niedzielę 1 czerwca w godzinie 16.00 w gdańskim Centrum Handlowym Osowa odbył się wielki finał „Loterii z samochodem”, podczas którego poznaliśmy zwycięzcę zabawy, odbywającej się w dniach 10 maja – 1 czerwca. Nagroda główna – czerwony Fiat 500L – trafiła w ręce Pani Jolanty z Sopotu! Gratulujemy wygranej!

Mnóstwo klientów przybyło w niedzielne popołudnie do Centrum Handlowego Osowa, czekało w napięciu i liczyło, że to właśnie ich zdrapka okaże się zwycięska. W losowaniu finałowym udział wzięło kilka tysięcy kuponów, ale ostatecznie szczęście dopisało Pani Jolancie z Sopotu.

Cieszymy się, że tak wielu klientów wzięło udział w naszej loterii z samochodem. Korzystając z okazji chcę podziękować wszystkim za zakupy dokonywane w Centrum Handlowym Osowa, a zwycięzcom naszej loterii serdecznie pogratulować. Już wkrótce planujemy kolejne zabawy z atrakcyjnymi nagrodami” – mówi Agnieszka Wojtaszczyk, dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

„Loteria z samochodem” trwała od 10 maja do 1 czerwca. Oprócz samochodu Fiat 500L, w puli nagród było też 500 kart podarunkowych na zakupy w Centrum Handlowym Osowa.Informacje o firmie:

Centrum Handlowe Osowa to jedno z pierwszych centrów handlowych w Trójmieście. Zlokalizowane jest przy Obwodnicy Trójmiasta, przy trasie będącej przedłużeniem autostrady A1 i prowadzącej na Hel (droga krajowa S6), co świadczy o dobrym skomunikowaniu obiektu oraz łatwym i szybkim do niego dostępie. Na terenie centrum znajduje się największy w Trójmieście hipermarket REAL, liczne butiki i punkty usługowe oraz plac zabaw wraz z wykwalifikowanym personelem sprawującym opiekę nad dziećmi. CH Osowa to miejsce przyjazne rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym. Nowoczesna strefa restauracyjna z darmowym dostępem do bezprzewodowego internetu idealnie nadaje się na spotkania biznesowe oraz dla osób będących w podróży.

Właścicielami Centrum Handlowego Osowa są firmy: Pradera Gdańsk Osowa Sp. z o.o., należąca do funduszu PCEF zarządzanego przez Pradera Europe oraz OIK Gdańsk Retail Project Sp. z o.o.

www.chosowa.pl