I Ty poczuj moc nagród z Centrum Handlowym RONDO


Ruszyła kolejna loteria z atrakcyjnymi nagrodami w bydgoskim Centrum Handlowym RONDO. Od 31 maja do 15 czerwca kupuj i wygrywaj pieniądze na zakupy. Do zdobycia aż 500 kart podarunkowych o wartości 50 zł oraz 3 karty warte 1.500 zł każda!

Zasady loterii są niezwykle proste. Wystarczy tylko:

  • zrobić zakupy za minimum 100 złotych w RONDZIE (w tym minimum 20 zł należy wydać na terenie galerii);
  • pokazać paragon hostessie, odebrać specjalną zdrapkę i od razu sprawdzić, czy wygrało się nagrodę natychmiastową tj. jedną z 500 kart podarunkowych o wartości 50 złotych lub jedną z 1000 toreb na zakupy;
  • wypełnić otrzymaną zdrapkę, wrzucić do urny i wejść do gry o nagrodę główną – jedną z 3 kart podarunkowych o wartości 1.500 zł każda.

„Przed nami kolejna zabawa z cennymi nagrodami. Chcemy podziękować naszym klientom za zakupy w RONDZIE, dlatego dajemy im szansę na wygranie kart podarunkowych do wykorzystania na terenie naszego centrum. Życzę wszystkim udanych zakupów oraz szczęścia w loterii” – mówi Joanna Sawośko-Duda, dyrektor Centrum Handlowego RONDO.

Regulamin loterii „I Ty poczuj moc nagród” dostępny jest w Punkcie Obsługi Loterii w Centrum Handlowym RONDO.

Informacje o firmie:

Centrum Handlowe RONDO to pierwszy obiekt handlowy w Bydgoszczy. Całkowita powierzchnia użytkowa RONDA to prawie 60.000m2.

Głównym najemcą jest hipermarket Real. Ofertę centrum uzupełnia 45 butików i sklepów średnio powierzchniowych. Centrum Handlowe RONDO może pochwalić się doskonałą lokalizacją – ok.1,5 km od ścisłego centrum miasta, tuż przy głównym węźle komunikacji miejskiej oraz skrzyżowaniu trzech tras krajowych – w kierunku Poznania, Koszalina / Szczecina, a także Warszawy.

Właścicielem Centrum Handlowego RONDO jest spółka celowa CH Bydgoszcz Sp. z o.o., zarządzana przez Valad Polish Retail Fund. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska S.A.

www.chrondo.pl