Home Eventy Wygraj Fiata 500L w Centrum Handlowym Osowa

Wygraj Fiata 500L w Centrum Handlowym Osowa

Wygraj Fiata 500L w Centrum Handlowym Osowa

Od 10 maja do 1 czerwca gdańskie Centrum Handlowe Osowa zaprasza do udziału w wiosennej loterii z nagrodami! W puli fantastyczny samochód Fiat 500L oraz 500 kart podarunkowych. Nagrody dla całej rodziny mają szansę otrzymać ci klienci, którzy zrobili zakupy w CH Osowa za minimum 100 złotych!

Zasady zabawy są bardzo proste:

  • zrób zakupy w Centrum Handlowym Osowa za minimum 100 złotych (w tym minimum 50 zł wydaj na terenie galerii) i odbierz zdrapkę od hostessy;
  • sprawdź, czy jedna z 500 kart podarunkowych jest Twoja;
  • wypełnij zdrapkę i wrzuć ją do specjalnej urny, jeśli chcesz wygrać nagrodę główną – auto Fiat 500L.

W Dzień Dziecka, czyli 1 czerwca, o godzinie 16.00 podczas finału akcji odbędzie się losowanie samochodu Fiat 500L. Obecność podczas losowania jest obowiązkowa.

„Już 10 maja rusza kolejna loteria w naszym centrum handlowym. Tym razem do wygrania bardzo atrakcyjne nagrody, w tym stylowy samochód Fiat 500L. Bawimy się do 1 czerwca, ale już dzisiaj zapraszam do robienia zakupów w CH Osowa i wejścia do gry o fantastyczne auto. Może to właśnie Ty wygrasz naszą nagrodę główną?” – mówi Agnieszka Wojtaszczyk, dyrektor Centrum Handlowego Osowa.Regulamin loterii dostępny jest w Punkcie Obsługi Loterii.

Informacje o firmie:

Centrum Handlowe Osowa to jedno z pierwszych centrów handlowych w Trójmieście. Zlokalizowane jest przy Obwodnicy Trójmiasta, przy trasie będącej przedłużeniem autostrady A1 i prowadzącej na Hel (droga krajowa S6), co świadczy o dobrym skomunikowaniu obiektu oraz łatwym i szybkim do niego dostępie. Na terenie centrum znajduje się największy w Trójmieście hipermarket REAL, liczne butiki i punkty usługowe oraz plac zabaw wraz z wykwalifikowanym personelem sprawującym opiekę nad dziećmi. CH Osowa to miejsce przyjazne rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym. Nowoczesna strefa restauracyjna z darmowym dostępem do bezprzewodowego internetu idealnie nadaje się na spotkania biznesowe oraz dla osób będących w podróży.

Właścicielami Centrum Handlowego Osowa są firmy: Pradera Gdańsk Osowa Sp. z o.o., należąca do funduszu PCEF zarządzanego przez Pradera Europe oraz OIK Gdańsk Retail Project Sp. z o.o.

www.chosowa.pl