Home Eventy Wygraj Fiata 500L w Centrum Handlowym Platan

Wygraj Fiata 500L w Centrum Handlowym Platan

Wygraj Fiata 500L w Centrum Handlowym Platan

Już w sobotę 10 maja w zabrzańskim Centrum Handlowym Platan startuje „Loteria z samochodem”. 500 kart podarunkowych i fantastyczny Fiat 500L czekają na tych klientów, którzy zrobią zakupy w Platanie na kwotę minimum 100 złotych! Zabawa potrwa do 1 czerwca.

Aby wejść do gry o nagrody gwarantowane w „Loterii z samochodem”, wystarczy tylko:

  • zrobić zakupy za minimum 100 złotych w Centrum Handlowym Platan (w tym za minimum 30 złotych na terenie galerii handlowej), a następnie odebrać zdrapkę od hostessy;
  • od razu sprawdzić, czy wylosowało się szczęśliwą zdrapkę i wygrało jedną z 500 kart podarunkowych;
  • wypełnić zdrapkę i wrzucić ją do urny w celu wzięcia udziału w losowaniu nagrody głównej – Fiata 500L.

Finałowe losowanie, podczas którego poznamy laureata nagrody głównej – czerwonego Fiata 500L – odbędzie się w Dzień Dziecka, 1 czerwca o godzinie 16.00. Obecność na losowaniu wraz z zachowanym paragonem potwierdzającym zakup jest obowiązkowa.

Centrum handlowe Platan przygotowało dla swoich klientów nie lada niespodziankę – wiosenną loterię, w której na szczęśliwców czekają karty podarunkowe oraz nagroda główna w postaci samochodu Fiat 500L! Zapraszam wszystkich do robienia zakupów w naszym centrum i życzę samych wygranych” – mówi Aneta Górska, dyrektor centrum handlowego Platan.Regulamin loterii z samochodem dostępny jest w Punkcie Obsługi Loterii w Centrum Handlowym Platan oraz siedzibie Organizatora.

Informacje o firmie:

Centrum Handlowe Platan to miejsce w samym centrum miasta, gdzie oprócz zakupów można miło spędzić czas. Na terenie centrum znajduje się hipermarket REAL oraz 78 butików i punktów usługowych, m.in. Sinsay, Deichmann, RTV EURO AGD, Carry, CCC, Sephora, Go Sport oraz Reserved. Platan jest centrum rodzinnym, przyjaznym dzieciom i ich opiekunom.  

Właścicielem obiektu jest firma IVG Immobilien AG. Zarządcą CH Platan jest firma Apsys Polska S.A.

www.chplatan.pl

tagi: