Wygraj rodzinną Skodę Yeti w Centrum Janki


W dniu 10 maja Centrum Janki pod Warszawą startuje z wiosenną loterię z nagrodami, w której do wygrania jest 300 kart podarunkowych o wartości 50 złotych oraz rodzinny samochód Skoda Yeti! Zabawa potrwa do 1 czerwca.

Jak wygrać nagrody? Zasady loterii z samochodem są niezwykle proste. Wystarczy tylko:

  • zrobić zakupy za minimum 100 złotych w Centrum Janki (w tym minimum 50 złotych na terenie galerii handlowej), a następnie odebrać zdrapkę od hostessy;
  • od razu sprawdzić, czy wylosowało się szczęśliwą zdrapkę tj. wygrało kartę podarunkową o wartości 50 złotych;
  • wypełnić zdrapkę i wrzucić ją do urny w celu wzięcia udziału w losowaniu nagrody głównej – Skody Yeti.

1 czerwca, czyli w Dzień Dziecka, o godzinie 16.00 w Centrum Janki odbędzie się losowanie nagrody głównej – rodzinnego samochodu Skoda Yeti. Należy pamiętać, że obecność na losowaniu finałowym z zachowanym paragonem potwierdzającym zakup jest obowiązkowa!

„Już w sobotę ruszamy z loterią, w której nagradzamy klientów za zakupy w Centrum Janki. Do wygrania – oprócz 300 kart podarunkowych o wartości 50 złotych – jest także rodzinny samochód Skoda Yeti, idealny na letnie wojaże. Zapraszam serdecznie do udziału w zabawie i życzę samych wygranych” – mówi Anna Walerych, dyrektor Centrum Janki.

Regulamin loterii z samochodem dostępny jest w Punkcie Obsługi Loterii w Centrum Janki oraz na stronie internetowej Organizatora. Partnerem akcji jest Skoda Bohemia Motors.

Informacje o Centrum Janki:

Główni najemcy Centrum Janki to Leroy Merlin, Saturn oraz hipermarket Real. Ofertę centrum uzupełnia 76 butików i sklepów średnio powierzchniowych. Centrum Janki może pochwalić się bogatą ofertą rozrywkową – na terenie obiektu działają: mulitiplex CINEMA CITY oraz kompleks strefy food court z 11 restauracjami. Centrum Janki to miejsce przyjazne rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym.

Całkowita powierzchnia użytkowa Centrum Janki to ponad 83.000m2.

Właścicielami Centrum Janki są: spółka celowa CH Janki Sp. z o.o., zarządzana przez Valad Polish Retail Fund, Cinema City Poland – CC Spółka z o.o., spółka komandytowo-akcyjna, Leroy Merlin Inwestycje Sp. z o.o. oraz Taima Investments Sp. z o.o. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska S.A.

www.chjanki.pl