XXIII Finał WOŚP w Centrum Handlowym NoVa Park


Już 11 stycznia w Centrum Handlowym NoVa Park odbędzie się XXIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, podczas którego zbierane będą pieniądze na podtrzymanie wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz na godną opiekę medyczną seniorów. Aby umilić wszystkim świętowanie, NoVa Park zaprasza na liczne koncerty i pokazy taneczne, których zwieńczeniem będzie występ zespołu RED LIPS! Będzie się działo!

Koncerty oraz występy taneczne to tylko niektóre atrakcje, które czekają Gorzowian już w niedzielę 11 stycznia. Od godziny 13.00 do 22.00 NoVa Park zaprasza na niezapomniany XXIII Finał WOŚP. Swoje przeboje zaśpiewają między innymi: zespoły CAMPING HILL, SYNAPSA, Podróbka czy Majos oraz gorzowska kapela rockowa Radio Landsberg. Gwiazdą wieczoru będzie grupa RED LIPS, zdobywca „SuperJedynki 2014” w kategorii „SuperPrzebój” za piosenkę „To co nam było”.

„Już po raz kolejny NoVa Park jest organizatorem imprezy finałowej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podobnie jak w ubiegłych latach zbieramy na pomoc dla dzieci i seniorów. Mam nadzieję, że w tym roku pobijemy zeszłoroczny rekord, a przygotowane atrakcje i liczne koncerty umilą wszystkim wspólne świętowanie” – mówi Joanna Bagińska, dyrektor Centrum Handlowego NoVa Park.

Przez cały czas trwania koncertu finałowego na terenie NoVa Park odbywać się będą liczne atrakcje, w tym diagnostyka stanu zdrowia i występy taneczno-sportowe.

„Przed nami XXIII już finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak zawsze na mieszkańców Gorzowa czeka moc atrakcji oraz występy muzyczne, które rozgrzeją do czerwoności wszystkich ludzi dobrej woli. Już w niedzielę 11 stycznia zapraszam do centrum NoVa Park, które po raz kolejny zorganizowało koncert finałowy WOŚP– dodaje Sebastian Chrzanowski-Sawicki ze sztabu WOŚP LCW w Gorzowie.

Zwieńczeniem wielkiego Koncertu Finałowego w NoVa Park będzie „Światełko do nieba” o godzinie 20:00 oraz towarzyszący temu pokaz sztucznych ogni.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, Lindex, KiK, KFC, Pure Fitness, Home&You, Super–Pharm, Cubus, Centro, Smyk, Sephora, W.KRUK, Mohito, Bershka, Ryłko czy 4F.

Właścicielem obiektu jest węgierski deweloper Futureal. Zarządcą NoVa Park jest firma Apsys Polska S.A.

www.nova-park.pl