Znamy zwycięzcę loterii z samochodem w Centrum Janki


W niedzielę 1 czerwca w godzinie 16.00 w podwarszawskim Centrum Janki odbył się wielki finał „Loterii z samochodem”, podczas którego poznaliśmy zwycięzcę zabawy, odbywającej się w dniach 10 maja – 1 czerwca. Nagroda główna – rodzinna Skoda Yeti – trafiła w ręce Pana Leszka z Piaseczna. Gratulujemy wygranej!

Niedzielny finał loterii z samochodem przyciągnął mnóstwo klientów do Centrum Janki, którzy w napięciu czekali i liczyli, że to właśnie ich zdrapka okaże się zwycięska. W losowaniu finałowym udział wzięło kilka tysięcy kuponów, ale ostatecznie los uśmiechnął się do Pana Leszka z Piaseczna.  

„Cieszymy się, że tak wielu klientów wzięło udział w naszej zabawie i weszło do gry o rodzinną Skodę Yeti. Serdecznie gratuluję zwycięzcy nagrody głównej w naszej loterii! Mamy nadzieję, że wygrany samochód służyć będzie Panu Leszkowi także w drodze na zakupy do Centrum Janki” – mówi Anna Walerych, Dyrektor Centrum Janki.

„Loteria z samochodem” trwała od 10 maja do 1 czerwca. Oprócz samochodu Skoda Yeti, w puli nagród było też 300 kart podarunkowych na zakupy w Centrum Janki. Partnerem akcji była Skoda Bohemia Motors.

Informacje o Centrum Janki:

Główni najemcy Centrum Janki to Leroy Merlin, Saturn oraz hipermarket Real. Ofertę centrum uzupełnia 76 butików i sklepów średnio powierzchniowych. Centrum Janki może pochwalić się bogatą ofertą rozrywkową – na terenie obiektu działają: mulitiplex CINEMA CITY oraz kompleks strefy food court z 11 restauracjami. Centrum Janki to miejsce przyjazne rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym.

Całkowita powierzchnia użytkowa Centrum Janki to ponad 83.000m2.

Właścicielami Centrum Janki są: spółka celowa CH Janki Sp. z o.o., zarządzana przez Valad Polish Retail Fund, Cinema City Poland – CC Spółka z o.o., spółka komandytowo-akcyjna, Leroy Merlin Inwestycje Sp. z o.o. oraz Taima Investments Sp. z o.o. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska S.A.

www.chjanki.pl