Home Eventy Żywa Szopka i Jarmark Bożonarodzeniowy w domEXPO

Żywa Szopka i Jarmark Bożonarodzeniowy w domEXPO

domEXPO w Opolu przy ul. Kępskiej 8 organizuje pierwszy taki w Opolu świąteczny Jarmark Bożonarodzeniowy z mnóstwem atrakcji, których opis znajdziecie poniżej (m.in. szopka z żywymi zwierzętami, 100-letnie sanie św. Mikołaja, wspólne kolędowanie, choinki-giganty, niespotykaną iluminację świąteczną, w tym lasy świecących stalaktytów i wiele innych).


Święta z domEXPO i jedyny taki Jarmark Bożonarodzeniowy -to magiczny, niezapomniany i wyjątkowy cykl wydarzeń, w czasie którego przygotowaliśmy dla Was moc atrakcji!

Oficjalnie STARTUJEMY 6 GRUDNIA 2014! godz. 10.00
Termin jarmarku to 6 do 31 grudnia 2014 r. Czynny będzie codziennie w godzinach 10.00 – 20.00.

A już od jutra 6.12. zapraszamy na oficjalne otwarcie Jarmarku i Żywej Szopki Bożonarodzeniowej do domEXPO. Startujemy o 10:00. Podczas otwarcia wspólne kolędowanie z artystami Teatru Castello oraz moc atrakcji, z których kilka wymieniamy poniżej.

Żywa Szopka Bożonarodzeniowa
Na samym środku placu eventowego domEXPO już 6 grudnia stanie prawdziwa, drewniana szopka
o imponujących rozmiarach 16mx6m. Aby dostarczyć miłych wrażeń najmłodszym, specjalnie dla nich, wśród ręcznie wykonanych figur przedstawiających Świętą Rodzinę przez kolejny miesiąc mieszkać będą w niej prawdziwe zwierzęta takie jak osiołek , owieczki, koziołki, baranki, kaczki, króliki i bażanty. Przyjdź i poczuj atmosferę świąt, sprawdź, jakie zwierzęta czekają na Ciebie w jedynej takiej szopce w Opolu.

Las stalaktytów
Jako jedyni w Polsce przygotujemy Opolanom i wszystkim odwiedzającym prawdziwą, innowacyjną atrakcję – skrzący się światłem, lodowy las stalaktytów. Elementy konstrukcji mierzą od 2 do 8 metrów wysokości, ustawione będą w okolicy Jarmarku Bożonarodzeniowego. Zaufaj nam –z całą pewnością przykuje to Twój wzrok! Na własne oczy trzeba się przekonać, że konstrukcja jest bardzo efektowna i to prawdziwy „must have” tej zimy na zrobienie sobie pamiątkowego zdjęcia.

Jarmark Świąteczny
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom mieszkańców Opola i okolic już 6 grudnia na placu eventowym stanie prawdziwy Bożonarodzeniowy Jarmark. Prócz bogatej oferty ozdób świątecznych oraz prezentów dla bliskich, klienci będą mogli spędzić miło czas spoglądając na szopkę i delektując się grzanym winem.

Kawiarnia i Restauracja Inspiracje specjalnie na tę okazję przygotuje dla Państwa menu, które oferować będziemy we wnętrzu lokalu jak i w jarmarcznych budkach. Naprawdę warto sprawić przyjemność własnym kubkom smakowym i zrelaksować się w miłym towarzystwie.Św. Mikołaj
Specjalnie dla najmłodszych sprowadziliśmy do domEXPO autentyczne, 100-letnie sanie Św. Mikołaja zaprzężone w renifery, które będą czekały na Państwa na placu eventowym. Zapewne każde dziecko chciałoby być pomocnikiem Mikołaja – dlaczego więc nie sprawić, by choć na chwilę poczuły się małymi elfami w saniach? Może i Ty wyruszysz w podróż razem z Mikołajem – możliwość przejazdu za darmo!
Jak wiemy wszyscy, Św. Mikołaj jest bardzo zapracowaną osobą, ale obiecał odwiedzić domEXPO i spotkać się ze wszystkimi dziećmi jakie przyjdą podziwiać szopkę. Z zaufanego źródła wiemy, że Św. Mikołaj przygotował dla najmłodszych słodkie upominki. Na pierwsze spotkanie ze Św. Mikołajem zapraszamy już 6 grudnia!

Kolędowanie
Podczas oficjalnego otwarcia szopki bożonarodzeniowej oraz jarmarku świątecznego specjalnie dla wszystkich gości kolędować będą śpiewacy z Teatru Castello, który części z Państwa jest już znany ze spektakli wystawianych w domEXPO. Tego nie można przegapić! Serdecznie zapraszamy do przyłączenia się do kolędowania!

Choinka
W atrium budynku domEXPO już niebawem stanie 8 metrowa pięknie przyozdobiona choinka, pod którą znajdziecie fotel św. Mikołaja specjalnie przygotowany dla odwiedzających nas maluchów. W wyznaczonych terminach będziecie mogli spotkać się z prawdziwym Mikołajem, który już nie może się doczekać, by rozdawać prezenty i pozować z dziećmi do zdjęć pamiątkowych.

Teatr Castello
Wszystkich dorosłych wraz z dziećmi serdecznie zapraszamy 6 grudnia do domEXPO, gdzie Teatr Muzyczny Castello zaprezentuje bajkę muzyczną „Trzy magiczne słowa”! Warto sprezentować swoim pociechom coś innego i niezwykłego. Spektakl dla widzów w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. A po nim spotkanie z Mikołajem, który wprowadzi wszystkich w magiczny świąteczny nastrój.

Ozdoby świąteczne
Jak zrobić je samemu, nauka projektowania, malowania i pakowania prezentów oraz niezwykłe warsztaty prowadzone przez pracowników Galerii Twórczych Inspiracji już 13 i 14.12.

Pieczenie pierniczków
Zapraszamy wszystkie chętne dzieci na wspólne pieczenie pierniczków świątecznych do Kawiarni i Restauracji Inspiracje. Już 20 grudnia będziecie mogli uczestniczyć ze swoimi pociechami w warsztatach pieczenia i zdobienia pierników.

i Ty zostań Świętym Mikołajem
w domEXPO uruchomiliśmy specjalny punkt, w którym magazynować będziemy dary, które przekażemy potrzebującym w ramach akcji "Świąteczna Paczka".
Liczne konkursy, zabawy i wiele innych atrakcji!

Zapraszamy!

tagi: