Home Finanse 3,7 proc. na Lokacie Extra pod choinkę od Meritum Banku

3,7 proc. na Lokacie Extra pod choinkę od Meritum Banku

Czteromiesięczna Lokata Extra, która zapewnia zysk na poziomie 3,7 proc. w skali roku to prezent pod choinkę od Meritum Banku dla osób, które zdecydują się ulokować nowe środki lub oszczędności pochodzące z lokat kończących się w grudniu.  Lokatę można założyć tylko do 23 grudnia br. 

 

Lokata Extra pod choinkę jest przeznaczona dla osób, które zdecydują się zdeponować w Meritum Banku nowe środki, czyli nadwyżki nad wysokością salda rachunków ROR i rachunków oszczędnościowych oraz pozostałych lokat terminowych, które klient posiadał w Meritum 30 listopada  br., a także dla środków pochodzących z lokat terminowych, które skończą się w okresie od 1 do 31 grudnia 2014 r.

 

Lokatę można założyć przez Internet lub za pośrednictwem aplikacji na smartfony. Osoby preferujące rozwiązania on-line mogą wypełnić wniosek na stronie www.meritumbank.pl lub złożyć odpowiednią dyspozycję po zalogowaniu do systemu bankowości elektronicznej. Świąteczny depozyt można też założyć w aplikacji Meritum Bank Mobilny. By skorzystać tej oferty nie jest potrzebna wizyta w oddziale czy podpisywanie dokumentów dostarczonych przez kuriera. 

Nowa propozycja Banku jest przeznaczona dla osób, które do tej pory nie korzystały z usług Banku (bez konieczności spełniania dodatkowych wymogów, takich jak założenie konta osobistego), a także dla obecnych klientów, którzy zdecydują się zwiększyć ilość pieniędzy trzymanych w Meritum lub ponownie ulokować środki z depozytów kończących się w grudniu.

 

Kapitalizacja odsetek następuje na koniec okresu trwania lokaty. Minimalna kwota lokaty wynosi 1000 zł.

 

Klienci, którzy chcą ulokować w Meritum Banku nowe środki oraz oszczędności pochodzące z lokat terminowych, które kończą się w grudniu br., mogą także skorzystać z oferty trzymiesięcznej i półrocznej Lokaty Extra o oprocentowaniu odpowiednio 3,5 proc. oraz 3,4 proc. w skali roku.