Home Fotografia Foto konkurs Lodów Bonano – „ferie w obiektywie”

Foto konkurs Lodów Bonano – „ferie w obiektywie”

Foto konkurs Lodów Bonano – „ferie w obiektywie”

 

Ferie zimowe, był to czas rodzinnych wypraw, kuligów, czy beztroskich zabaw na śniegu, a ponieważ pogoda chyba wszystkim dopisała nie obyło się bez bitew na śnieżki czy szaleństw na stokach. Jednak wszystko co dobre szybko się kończy i tak w całej Polsce ferie zimowe dobiegły już końca. Pamiętajmy jednak, że wspomnienia utrwalone na zdjęciach pozostaną na zawsze. Do tego aby zrobić najlepsze i najzabawniejsze fotografie zachęcała sieć Lodów Bonano w pierwszym w tym sezonie konkursie.

 

W efekcie powstało kilkaset zdjęć – wspomnień zimowego szaleństwa. Nietypowe bałwany, szalone zabawy, jazda na łyżwach, sankach a nawet skoki narciarskie – to wszystko i jeszcze więcej znalazło się na konkursowych zdjęciach, które można obejrzeć na facebookowym profilu Lodów Bonano. W sumie zostało zamieszczonych kilkaset zdjęć. To właśnie sieć Lody Bonano z okazji ferii zimowych zorganizowała pierwszy i z pewnością nie ostatni w tym roku konkurs.

 – Był to nasz pierwszy konkurs w tym roku i choć organizowaliśmy go w chwili gdy nasze lodziarnie są jeszcze nieczynne, to cieszymy się bardzo dużym odzewem i zainteresowaniem – mówi Sylwia Korpacz, odpowiedzialna za marketing sieci Lody Bonano.

 

Na czym polegał ? Otóż wystarczyło zrobić zdjęcie, które obrazowało jak spędza się ferie i zamieścić je na głównym profilu FB sieci. Zdjęcia najciekawsze, najzabawniejsze i ogólnie „naj” miały szanse na atrakcyjne nagrody w postaci voucherów na menu degustacyjne w lokalnych lodziarniach. Zimowy konkurs miał sześć odsłon i trwał od 16 stycznia do 26 lutego. Z każdej edycji nagradzane były najlepsze fotografie, które zdobyły największą ilość polubieni użytkowników popularnego profilu. W sumie nagrody trafiły do 69 osób.

 

Dziś z całą pewnością możemy stwierdzić, że nasi klienci są aktywni przez cały rok. Widać, że fani naszych lodów spędzali ferie zimowe w  atmosferze dobrej zabawy. Nasz sezon jeszcze nie wystartował, a nam udało się już prężnie zaktywizować ich do wspólnej zabawy. Zapewniam, że to nie ostatnia zabawa jaką przygotowaliśmy dla naszych „lodożerców” na ten rok – dodaje przedstawicielka sieci.

Publicum PR Agencja PR Publicum działa na rynku od 2010 roku. Obsługujemy klientów w pełnym zakresie usług: media relations, social media, copywriting, doradztwo medialne i wizerunkowe, strategie komunikacyjne i antykryzysowe, outsourcing usług promocyjnych i reklamowych.