Home Gry „Łap zająca” w Poznań City Center

„Łap zająca” w Poznań City Center

„Łap zająca” w Poznań City Center

Dzień przed rozpoczęciem kalendarzowej wiosny rusza wielkanocny konkurs „łap zająca”. Celne oko i niespotykana zręczność to cechy, które przydadzą się uczestnikom na multimedialnym stoisku. Każdy kto między 19, a 29 marca przyjdzie do Poznań City Center i weźmie udział w konkursie zyska szansę na wyjazd do Pragi lub możliwość wygrania bonów zakupowych, a także nagród rzeczowych.

 

Zasady gry są bardzo proste. Trzeba tylko dokonać zakupów za m.in. 50 złotych i wraz z paragonem udać się do punktu konkursowego, który znajdować się będzie na poziomie 1, obok fontanny. Następnie wziąć udział w grze zręcznościowej – wyjaśnia Norbert Fijałkowski, dyrektor Centrum. 

Trafianie do celu za pośrednictwem dedykowanego stoiska multimedialnego pozwoli zdobyć punkty i znaleźć się w ogólnym rankingu. Osoba z największą liczbą trafień będzie miała szansę na zwycięstwo i zdobycie nagrody głównej. Dodatkowo codziennie na laureatów czekać będą między innymi lustrzanka Nikon D5200, kamera Go Pro Hero4  i konsola Microsoft XBOX one. Oficjalne wręczenie nagród zwycięzcom z każdego dnia, a także nagrody głównej nastąpi w niedzielę 29 marca o godzinie 16.00 przy fontannie.

 

Wielkanocny konkurs będzie odbywać się od 19 do 29 marca na poziomie 1, przy fontannie w Poznań City Center, w godzinach otwarcia Centrum. Finał akcji będzie miał miejsce 29 marca o godzinie 16:00.