„Graj i Wygrywaj” urozmaica sobotnie zakupy. Factory Poznań zaprasza na czwartą odsłonę akcji


Bieganie po sklepach i poszukiwanie okazji i rabatów to klasyczna wizyta w centrum handlowym. Czy można sprawić, by weekendowe zakupy urozmaicić? Można. Factory Poznań organizuje akcję „Graj i Wygrywaj”. W najbliższą sobotę, 10 maja br., odwiedzający centrum goście będą mieli szansę zagrać w planszówki, które na tę okazję przygotowała firma Kawroz.

W ramach czwartej odsłony wydarzenia pod hasłem „Graj i Wygrywaj” zaprezentowane zostaną gry takie jak: „Kragmortha”, czyli zabawne potyczki goblinów, walczących o Magiczne Księgi i usiłujących uciec przed gniewem Mrocznego Pana, a także „Zamek Kasteliny” – emocjonująca podróż w poszukiwaniu skarbów, która okazała się hitem ostatniego spotkania z planszówkami w Factory Poznań. Specjalną propozycją firmy Kawroz będzie „Magiczny Labirynt”, nowość, która obecnie dostępna jest na wielkopolskim rynku wyłącznie w salonie zlokalizowanym w centrum Factory Poznań.

 

– W najbliższą sobotę, Factory Outlet w Poznaniu po raz kolejny stanie się miejscem ekscytujących rozgrywek pomiędzy graczami, którzy spróbują swoich sił w różnych rodzajach planszówek. O dobrą atmosferę zadba firma Kawroz, szykująca dla odwiedzających wiele niespodzianek. Pojawią się nowe tytuły, a nasi klienci tradycyjnie już będą mogli zgarnąć atrakcyjne rabaty. Serdecznie zapraszamy – mówi Marta Kocik, Koordynator ds. Marketingu w Centrum Factory Poznań.

 

Celem akcji „Graj i Wygrywaj” jest popularyzacja gier planszowych jako ciekawego sposobu spędzania czasu wolnego. Spotkanie z planszówkami w Factory Poznań to okazja do wspólnej zabawy w gronie rodziny czy znajomych. Klienci biorący udział w wydarzeniu otrzymają specjalne kupony, które – po zgromadzeniu na nich trzech hologramów – będą mogli wymienić na 50 proc. rabat na gry lub puzzle dostępne na stoisku Kawroz w wielkopolskim centrum Factory Outlet.

 

W najbliższą sobotę, 10 maja, centrum Factory Poznań będzie czynne w godzinach: 10:00 – 21:00.