Home Inne Najlepsze połączenie ceny i jakości wśród przełączników sieciowych!

Najlepsze połączenie ceny i jakości wśród przełączników sieciowych!

Najlepsze połączenie ceny i jakości wśród przełączników sieciowych!

Rok 2017 dla firmy Airlive jest pod znakiem switchy. Przedstawiamy nowe switche zarządzalne które wchodzą do Polski.

 

Airlive to marka specjalizująca się w rozwiązaniach sieciowych już od 23 lat. Jako doświadczony gracz na rynku, Airlive tworzy najlepsze rozwiązania bez kompromisów. Wysokiej klasy zasilacze, redundantne wejścia zasilania, funkcje device guard i wiele innych rozwiązań zapewnia stabilną i bezpieczną sieć. Rozwiązania do nadzoru sieci są wyposażone w funkcje Device Guard, która monitoruje funkcjonowanie urządzeń w sieci, a także jest w stanie zrestartować kamery IP, punkty dostępu i inne urządzenia jeśli kontakt z urządzeniem zostanie utracony co świadczyć będzie o jego nieprawidłowym działaniu. Rozwiązanie pomaga obniżyć koszty utrzymania i zaoszczędzić czas. Aktualnie firma Airlive oferuje switche w trzech kategoriach. Są to :

  • Zarządzalne switche PoE
  • Niezarządzalne switche PoE
  • Switche przemysłowe

Przedstawiamy cztery nowe switche zarządzalne, które będą dostępne w Polsce w drugiej połowie lutego.

POE-GSH2624-370 to 24-portowy switch PoE z funkcją zarządzania urządzeniami. Dzięki diagramowi topologii sieci można w łatwy sposób zarządzać wszystkimi urządzeniami w sieci. Funkcja graficznego diagramu topologii pozwala w jeszcze łatwiejszy sposób rozwiązywać problemy.

Switch POE-GSH2624-370 posiada również możliwość zarządzania punktami dostępu i kamerami IP. Dzięki temu można szybko wyświetlać stan i konfigurować bezprzewodowe punkty dostępu lub podglądać kamery IP naniesione na mapy E-map lub Google Maps.

Przełącznik PoE-GSH2624-370 może zasilać urządzenia PoE takie jak kamery IP lub punkty dostępu za pomocą jednego kabla RJ-45 z połączeniem w standardzie Gigabit. Łączna moc wynosi 370W i wystarcza do zapewnienia odpowiedniego zasilania na każdym porcie. Przełącznik jest także wyposażony w funkcję Device Guard. Funkcja Device Guard to autorskie dzieło firmy AirLive. Umożliwia ona switchowi z PoE ciągłe monitorowanie stanu kamer IP oraz punktów dostępowych. W przypadku wykrycia awarii, switch uruchomi ponownie niesprawne urządzenia, co w większości przypadków jest rozwiązaniem problemu. Ta funkcja zmniejsza też koszty związane z pracą serwisantów, ponieważ kamery IP i punkty dostępowe są instalowane w trudno dostępnych miejscach.

 POE-FSH1008AT to 10-portowy web smart switch, wyposażony w 8 portów PoE i 2 porty RJ45/ SFP. Każdy z portów PoE zapewnia do 30 W mocy, co jest wartością typową dla standardu 802.3at/af. Dzięki obsłudze 802.3at/af PoE, AirLive PoE-1008AT może zasilać dowolne kamery IP oraz punkty dostępowe działające w standardzie 802.3at/af. Ponadto, switch zapewnia funkcje zdalnego zarządzania, w tym włączanie/wyłączanie portów PoE, VLAN, kontrolę pasma, Trunking, Broadcast Storm Control oraz funkcję Device Guard. Po włączeniu i skonfigurowaniu funkcji Device Guard, POE-FSH1008AT monitoruje status kamer IP PoE i punktów dostępowych. Gdy urządzenie uległo awarii i nie odpowiada, Device Guard automatycznie uruchomi to urządzenie ponownie. Funkcja ta utrzymuje ciągłe działanie kamer IP i urządzeń bezprzewodowych bez konieczności wysyłania kosztownych techników.

POE-FSH808PW to pierwszy przemysłowy switch posiadający pasywne porty PoE 24V wraz z wewnętrznym zasilaniem i możliwością montażu w szafie rack. Switch posiada 8 portów 10/100Mb/s RJ-45 oraz jeden gigabitowy port RJ45 plus jeden gigabitowy port SFP. Porty RJ-45 10/100Mb/s są wyposażone w technologię pasywnego PoE 24V, dzięki czemu zarówno zasilanie jak i dane przesyłane są jednym kablem Ethernet. Jest to idealne rozwiązanie na dystrybucję rozwiązań bezprzewodowych marki AirLive.

 

Dzięki funkcji pasywnego PoE, switch POE-FSH808PW może zasilić pasywne CPE czy AP bez dodatkowego zasilania. Ponadto, pozwala na zdalne zarządzanie funkcjami takimi jak włączanie/wyłączanie PoE. Switch posiada również możliwość kontrolowania VLAN, tagowanie VLAN, kontrola przepustowości, Port Trunking oraz Broadcast Storm Control. Dla bezprzewodowych hotspotów czy systemów WISP, POE-FSH808PW pomaga monterowi nie tylko poprzez łatwiejsze ustanowienie połączenia, ale również pozwala na zaprojektowanie sieci bardziej elastycznej i bezpiecznej.

POE-GSH2004L-370 to 20+4- portowy Gigabit Web Smart PoE Switch. Porty od 1 do 24 wspierają Power over Ethernet (PoE). Urządzenie to może automatycznie wykryć obecność urządzenia zasilanego w standardzie IEEE802.3at/af i zapewnić zasilanie przez port. Switch dostarcza do 30W na każdy port PoE i może być używany do zasilania bezprzewodowych punktów dostępowych LAN, telefonów IP, kamer IP i innych urządzeń zgodnych ze standardem PoE. Za pomocą dodatkowych dwóch slotów Mini-GBIC można rozszerzyć odległości połączenia do więcej niż 200 m dla dodatkowych modułów Mini-GBIC. Jest to idealne rozwiązanie dla firm, które chcą wdrożyć środowisko sieciowe PoE.

 

POE-GSH2004L-370 można skonfigurować poprzez przeglądarkę internetową, edytując takie ustawienia jak informacje o systemie, konfiguracje portów, ustawienia VLAN, ustawienia QoS, RSTP, IGMP, Snooping, Mirroring, SNMP, Loop Detection, backup/odzyskiwanie. Z dołączonym narzędziem do zarządzania przez WWW możesz odkryć wszystkie możliwości konfiguracji Switcha przez Internet, takie jak przypisanie adresu IP, zmiana hasła i pobieranie nowego oprogramowania. Ponadto z wyświetlaniem stanu PoE przez WebUI, można łatwo monitorować pobór mocy switcha, ograniczać zasilanie dla podłączonych urządzeń, a także włączyć lub wyłączyć funkcję PoE wybranego portu.

Seria przełączników jest specjalnie zaprojektowana do współpracy z urządzeniami Airlive. Są wyposażone w zintegrowany interfejs nadzoru i punktów dostępu, który sprawdzi się w łatwych konfigurowaniu urządzeń Airlive, w tym kamer i punktów dostępu. Seria przełączników oferuje graficzny interfejs monitorowania urządzeń, który pozwala użytkownikom zarządzać instalacjami i monitorować wszystkie aktywności w sieci, w tym kamery IP, punkty dostępowe, telefony IP – a wszystko to jeszcze łatwiej niż dotychczas. Prezentujemy porównanie specyfikacji 4 nowych przełączników.

Więcej informacji na temat przełączników można znaleźć na stronie http://switche-poe.pl/

Projekt Zero2 PR&Marketing || In love with technology || projektzero2.pl