Home Eventy NoVa Park nagradza kibiców Stali Gorzów

NoVa Park nagradza kibiców Stali Gorzów

NoVa Park nagradza kibiców Stali Gorzów

Od 2 do 7 czerwca trwa kolejna odsłona akcji „Doceniamy, nagradzamy”. Tym razem gorzowskie centrum handlowe NoVa Park rozdaje upominki dla fanów Stali Gorzów – 90 podwójnych zaproszeń na mecz z Włókniarzem Częstochowa w dniu 8 czerwca oraz 100 szalików kibica!

Akcja „Doceniamy, nagradzamy” to wyjątkowa zabawa, w której NoVa Park dziękuje wszystkim klientom za dokonywane w centrum zakupy. Tym razem aby otrzymać szansę na odebranie w prezencie podwójnego zaproszenia na mecz Stali Gorzów lub fantastycznego szalika kibica, wystarczy tylko zrobić zakupy za minimum 55 złotych w NoVa Park, zachować paragon i okazać go hostessie.

„Duże zainteresowanie naszych klientów akcją ‘Doceniamy, nagradzamy’ przekonało nas do zorganizowania kolejnej edycji. Tym razem mamy coś dla miłośników sportu i fanów Stali Gorzów. W podziękowaniu za częste wizyty w NoVa Park, chcemy sprezentować naszym klientom podwójne zaproszenia na mecz, który odbędzie się już 8 czerwca. Zapraszam wszystkich do zabawy” – mówi Joanna Bagińska, dyrektor NoVa Park.Akcja „Doceniamy, nagradzamy” potrwa od 2 do 7 czerwca w godzinach 14.00-20.00. Regulamin akcji dostępny na stronie internetowej NoVa Park www.nova-park.pl oraz w siedzibie Organizatora.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło w dniu 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, Lindex, KappAhl, KFC, Pure Fitness, Home&You, Super–Pharm, Cubus, Centro, Smyk, Sephora, W.KRUK, Mohito, Bershka, Ryłko czy 4F.

Właścicielem obiektu jest węgierski deweloper Futureal. Zarządcą NoVa Park jest firma Apsys Polska S.A.

www.nova-park.pl