Home Inne Prezent dla prawdziwego mężczyzny

Prezent dla prawdziwego mężczyzny

Prezent dla prawdziwego mężczyzny

Każdy mężczyzna zasługuje, by być docenionym. Kobiety mają swoje marcowe święto, więc panom też się należy. I tak 10 marca w Polsce nieoficjalnie obchodzony jest Dzień Mężczyzn.

 

Dzień Mężczyzn to święto dosyć młode – zapoczątkowane dopiero w latach 90. ubiegłego wieku. Wywodzi się z inicjatywy ONZ w Trynidadzie i Tobago, gdzie miało na celu zwrócenie uwagi na równowagę płci. Dosyć szybko inicjatywa ta została podchwycona w innych krajach i tak 19 listopada dzień ten obchodzony jest w Indiach, 15 lipca w Brazylii, 7 października w Norwegii, a 23 lutego w Rosji. W naszym kraju Dzień Mężczyzn wypada 10 marca, 2 dni po święcie kobiet. Jednak nadal nie jest oficjalnie wpisany do kalendarza. Popularny jest zwłaszcza wśród młodych kobiet, które coraz chętniej w tym dniu okazują swoją wdzięczność i miłość mężczyznom w ich życiu, sprawiając, że inicjatywa ta coraz bardziej upowszechnia się w naszym kraju.

 

Jak najlepiej uczcić Dzień Mężczyzn? Tak, aby każdy facet był zadowolony. Nie zabierajmy więc ich na romantyczną kolację przy świecach ani spacer w świetle księżyca – to kobiety bardziej przepadają za takim sposobem celebracji. Skupmy się bardziej na tym, co lubią mężczyźni i co sprawia im radość. Dlatego można przykładowo spędzić dzień na sportowo wybierając się na wspinaczkę ściankową lub na squasha. Odrobina rywalizacji i dobrej zabawy przy wysiłku fizycznym – to, co mężczyźni lubią najbardziej. Na wieczór w domu nie wybierajmy godzinę w sklepie idealnego czerwonego wina – piwo bądź whisky lepiej trafią w gusta mężczyzny. Dobrym pomysłem jest też wybranie się na degustację whisky. Wspólne smakowanie tego szlachetnego trunku może być bardzo ciekawym przeżyciem zwłaszcza, że spożywane trunki są specjalnie wyselekcjonowane przez doświadczonego kipera. 

A co z prezentem?

Jeżeli nie masz pomysłu, co podarować mężczyźnie w jego święto, z pomocą przychodzi firma Super Prezenty. W swojej ofercie posiada przeżycia dedykowane specjalnie dla facetów. Możemy wybrać, co najlepiej trafi w ich gusta. Przejażdżka Monster Truckiem bądź czerwonym Ferrari? Lot paralotnią lub w aerotunelu? A może ekstremalne strzelanie pod okiem doświadczonych instruktorów? Wszystkie te atrakcje oraz wiele innych czeka na swoich amatorów. Gdy nie wiemy, jaki dokładnie prezent spodoba się mężczyźnie możemy wybrać jeden z zestawów podarunkowych – SUPERmoto (dla pasjonatów dwóch i czterech kółek), SUPERdoznania (dla miłośników ekstremalnych wrażeń) lub SUPERodprężenie (dla tych, co cenią sobie relaks i wypoczynek), w których z kilkudziesięciu propozycji osoba obdarowana wybiera tą najlepiej jej odpowiadającą.

 

Spraw, aby Twój mężczyzna poczuł się wyjątkowo w tym dniu. Okaż mu, że naprawdę jest dla Ciebie ważny, a jego rola w Twoim życiu nie jest bez znaczenia.

 

Więcej interesujących pozycji z oferty firmy Super Prezenty możesz znaleźć na stronie  internetowej www.superprezenty.pl lub w stacjonarnych punktach sprzedaży w centrach handlowych w Warszawie (CH Janki, CH Targówek, Galeria Mokotów) i Łodzi (Manufaktura). 

kyo