Home Inne Spektakl laserowo-pirotechniczny przed Centrum Handlowym RONDO

Spektakl laserowo-pirotechniczny przed Centrum Handlowym RONDO

Spektakl laserowo-pirotechniczny przed Centrum Handlowym RONDO

Już w sobotę 12 kwietnia Centrum Handlowe RONDO zaprasza wszystkich mieszkańców Bydgoszczy i okolic na niezwykły laserowo-pirotechniczny spektakl, który rozpocznie się o godzinie 20.30 przed centrum! Wyjątkowe show, podczas którego nowa fasada rozbłyśnie feerią barw, to doskonała okazja, aby zobaczyć jak RONDO zmieniło się dla Bydgoszczan.

Fantastyczne laserowe animacje oraz zapierające dech w piersiach efekty pirotechniczne z pewnością rozświetlą sobotni wieczór w Bydgoszczy. Uczestnicy spektaklu będą mogli zobaczyć nie tylko mieniący się herb miasta, ale także „wyrastające” z rozbłysku światła zdjęcia klientów RONDA. Punktem kulminacyjnym iluminacji będzie pojawienie się nowego logotypu Centrum, któremu towarzyszyć będzie wystrzelenie pirotechnicznych efektów tzw. kraklingu.

Dodatkową atrakcją sobotniego wieczoru w Centrum Handlowym RONDO będą Happy Hours, czyli specjalne oferty rabatowe najemców, które dostępne będą od godziny 18.00 do 20.30. W akcji wezmą udział m.in. salony Apart, Hi Mountain, Reserved, Sizeer, Sephora, Świat Książki czy Wojas.

„Centrum Handlowe RONDO przeszło właśnie metamorfozę i chcielibyśmy zaprezentować mieszkańcom Bydgoszczy i okolic nowe oblicze naszego obiektu. Z tej właśnie okazji przygotowaliśmy otwarty pokaz laserowo-pirotechniczny dla wszystkich naszych klientów. Jesteśmy pewni, że te niezwykłe widowisko na długo pozostanie w ich pamięci” – mówi Joanna Sawośko-Duda, dyrektor Centrum Handlowego RONDO.

Pokaz laserowo-pirotechniczny rozpocznie się o godzinie 20.30 przy głównym wejściu do Centrum Handlowego RONDO od strony ulicy Nakielskiej.Informacje o firmie:

Centrum Handlowe RONDO to centrum II generacji, pierwszy tego typu obiekt handlowy w Bydgoszczy. Całkowita powierzchnia użytkowa Ronda to prawie 60.000m2.

Głównym najemcą jest hipermarket Real. Ofertę centrum uzupełnia 45 butików i sklepów średnio powierzchniowych. Centrum Handlowe RONDO może pochwalić się doskonałą lokalizacją – ok.1,5km od ścisłego centrum miasta, tuż przy głównym węźle komunikacji miejskiej oraz skrzyżowaniu trzech tras krajowych – w kierunku Poznania, Koszalina / Szczecina, a także Warszawy.

Właścicielem Centrum Handlowego RONDO jest spółka celowa CH Bydgoszcz Sp. z o.o., zarządzana przez Valad Polish Retail Fund. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska S.A.

www.chrondo.pl