TomTom w Mobility Trends 2014


Produkty marki TomTom zostały nominowane w kategoriach Gadżet Roku 2014 oraz Sportowy Gadżet Roku 2014 w plebiscycie Mobility Trends 2014 organizowanym przez wydawcę magazynu „Mobility”. Mają tym samym szansę na zdobycie nagród o nazwie „Złoty BELL”.

W Mobility Trends 2014 wyróżnienia za najlepsze produkty i usługi przyznawane są na cześć Alexandra Grahama Bella, wynalazcy telefonu i kilkudziesięciu innych rozwiązań komunikacyjnych. Nagrody otrzymają także osoby związane z branżą telekomunikacyjną
 i nowoczesnych technologii.

Nawigacja TomTom Go 5000 została nominowana w kategorii Gadżet Roku 2014, a zegarek dla biegaczy TomTom Multisport Cardio w kategorii Sportowy Gadżet Roku 2014. O zwycięstwie decydują konsumenci, którzy oddają swoje głosy na preferowane urządzenia i usługi. Głosowanie trwa do 30. 01. 2015 r., a ogłoszenie wyników odbędzie się podczas Gali Mobility Trends, która zostanie zorganizowana 19. 02. 2015 r. w Warszawie.

„Udział w plebiscycie magazynu Mobility traktujemy jako wyróżnienie dla marki TomTom. Cieszy nas fakt, że nominowana została zarówno nawigacja samochodowa TomTom Go 5000, jak i zegarek dla biegaczy TomTom Multisport Cardio. To produkty, które z pewnością docenią czytelnicy” – komentuje Sylwia Kulesza, Marketing Manager w firmie TomTom.