Home Internet Malinowska, Wesołowski, Musiał dla „Twojej Równowagi”

Malinowska, Wesołowski, Musiał dla „Twojej Równowagi”

Malinowska, Wesołowski, Musiał dla „Twojej Równowagi”

Jurajska poszerza swoją strategię o działania video contentowe. Seria ekskluzywnych wywiadów prowadzonych przez Karolinę Malinowską z gwiazdami muzyki i kina, będzie stałą częścią sobotniego wydania „Pytania na Śniadanie”. Za opracowanie strategii, pozycjonowania marki i koncepcji videocontentowej odpowiada Agencja INSIGNIA.

Zrównoważona strategia marki

Wszyscy szukamy w życiu szczęścia, spełnienia, równowagi. Jest to cel prawie tak samo powszechny jak generycznym produktem jest woda. Strategia oparta o work-life balance jest naturalną konsekwencją charakteru produktu w dzisiejszych, „szybkich" czasach. Podstawowe założenia filozofii równowagi według Jurajskiej opierają się na korzyściach dla organizmu, psychiki oraz relacji międzyludzkich. – komentuje Krzysztof Tkaczyk, Creative Director, w agencji INSIGNIA. Korzyści te są ułożone w swego rodzaju piramidę potrzeb – aby utrzymać równowagę w życiu, należy zacząć od dbania o równowagę w organizmie czyli regularne picie wody, zrównoważoną dietę oraz aktywność fizyczną. Równowaga w organizmie to baza niezbędna do utrzymania równowagi w życiu, którą Jurajska pomaga wypracować, poprzez udzielanie porad dotyczących relacji, godzenia życia zawodowego i rodzinnego oraz pomoc w samorealizacji i motywację do pracy nad sobą.  Identyfikacja marki z takim przesłaniem, myślą związaną z codziennym funkcjonowaniem, w jasny sposób określa jej tożsamość i pozwala wyróżnić się na tle konkurencji. – dodaje Tkaczyk.

Ważni równoważni – aktywacja video contentuAktualnym etapem projektu są działania videocontentowe. Do końca czerwca w sobotnim wydaniu „Pytania na Śniadanie” Karolina Malinowska poprowadzi serię ekskluzywnych wywiadów z dziesięcioma gwiazdami kina, muzyki i mediów. Gwiazdy przez pryzmat swoich historii będą pokazywać jak radzą sobie z odnajdywaniem balansu między życiem prywatnym i zawodowym. Wywiady emitowane w TVP mają charakter teaseru do pełnych wywiadów, które będzie można oglądnąć na kanale „Twoja Równowaga” na YouTube. W rozmowach o równowadze wzięli udział m.in. Jakub Wesołowski i Anna Cieślak. Już wkrótce ogłoszone zostaną kolejne znane z mediów osobistości.

Zrównoważony content

Dla potrzeb strategii Agencja INSIGNIA zaprojektowała, uruchomiła i prowadziła serwis brandedcontentowy www.twojarownowaga.pl, będący elementem spójnej strategii marki. Portal działa już od roku. Za pośrednictwem serwisu użytkownicy mogą dowiedzieć się, w jaki sposób mogą wpłynąć na utrzymanie równowagi w swoim życiu. Portal został podzielony na cztery główne filary odpowiedzialne za zachowanie życiowej harmonii: relacje, praca, samorealizacja i organizm, w których Jurajska podpowiada, jak odnaleźć spokój między szybkim tempem życia, nawałem pracy i obowiązkami domowymi. Do współpracy marka Jurajska zaprosiła ekspertów, m.in. Jacka Bilczyńskiego, trenera i dietetyka gwiazd, autora bestsellerowych książek o fitnessie.

INSIGNIA współpracuje z marką Jurajska od 2014 r. Była odpowiedzialna za przygotowanie strategii marki, key visuale i kreacje graficzne zgodne z nowym pozycjonowaniem. Odpowiadała także za aktywację marki w mediach społecznościowych, launching nowych produktów z portfolio Jurajska, stworzenie, uruchomienie i prowadzenie serwisu www.twojarownowaga.pl oraz aktywności promocyjne on-line.