Nowa odsłona portalu lokalizacja.info


Nowy layout, ulepszony interfejs i łatwiejsza nawigacja to tylko niektóre zmiany na portalu lokalizacja.info. Redakcja zaprezentowała nową odsłonę serwisu. Za projekt i realizację odpowiada Grupa Riposta

Lokalizacja.info to pierwszy i największy w polskich zasobach internetowych portal informacyjny, w całości poświęcony zagadnieniom związanym z usługami lokalizacyjnymi i nawigacyjnymi. Oprócz artykułów i aktualności dedykowanych branży, na łamach serwisu można również znaleźć format video lokalizacja.info TV, gdzie Paweł Kacperek, redaktor naczelny portalu, poddaje testom różne rozwiązania z zakresu nawigacji i aplikacji mobilnych.

 

„Lokalizacja.info to miejsce, od którego każdy przedstawiciel branży powinien zaczynać swój dzień” – mówi Paweł Kacperek – „Codzienna dawka informacji na temat rynku, a także pogłębione analizy to tzw. „must have” osób zainteresowanych technologiami lokalizacyjnymi”. Nowa odsłona serwisu ma na celu przede wszystkim zwiększenie funkcjonalności dla użytkowników. Za realizację i projekt odpowiada Grupa Riposta. Jak zmieniła się lokalizacja.info?

Zadbaliśmy przede wszystkim o przyjazny interfejs i szatę graficzną, która jest zgodna  z najnowszymi trendami. Dodatkowo wprowadzony został ulepszony system zarządzania treścią, dzięki niemu zespół redakcyjny będzie mógł dokonywać szybszej i łatwiejszej aktualizacji zmian       w serwisie. Układ treści na stronie głównej, podzielony na moduły, pozwoli użytkownikom w prosty sposób trafiać do interesujących ich informacji” – powiedział Dymitr Doktór, dyrektor zarządzający w Grupa Riposta.

Grupa Riposta to agencja marketingu zintegrowanego obecna na rynku już od kilku lat. Wśród klientów znajdują się m.in. Sixt Rent a Car Polska, Mary Kay Polska czy Fundacja Pro Progressio.

 

***

Lokalizacja.info

Lokalizacja.info to pierwszy i największy polski portal informacyjny, w całości poświęcony zagadnieniom związanym z usługami lokalizacyjnymi i nawigacyjnymi. Portal lokalizacja.info istnieje od 2007 roku i przez ten czas stał się jednym z najbardziej opiniotwórczych mediów w branży. Na co dzień współpracujemy z wieloma innymi mediami, dostarczając do nich spejalistyczny content. lokalizacja.info to także organizator cyklu największych w Polsce konferencji poświęconych rynkowi usług lokalizacyjnych i nawigacyjnych – Navigation Trends.

Grupa Riposta

GRUPA RIPOSTA to agencja marketingu zintegrowanego realizująca kompleksową obsługę działań reklamowych z zakresu kreacji, produkcji poligraficznej, multimediów oraz organizacji eventów. Pracuje dla klientów takich jak: Sixt Rent a Car Polska, Mary Kay Polska czy Fundacja Pro Progressio